W Bibliotece Głównej w Pałacu Radolińskich odbyło się spotkanie z młodzieżą na temat Żywej Biblioteki, którego uzupełnieniem był pokaz filmu "W imię..." Małgorzaty Szumowskiej, tematycznie wpisującego się w ideę Żywej Biblioteki. »

Dziewiąte już warsztaty w ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku" odbyły się w filii w Cielczy. »

Karuzela dla pieska Maksia, Sałatka owocowa, Zabawa w kolory, Bilard, Burza na morzu, Podaj do… to tylko część zabaw z chustą zaproponowanych przez filię w Mieszkowie w czasie festynu przedszkolnego. »

W Bibliotece w Wilkowyi podczas legendowych warsztatów pod lupę zostały wzięte trzy legendy: "Historia pewnej wierzby", "Cygański mostek" i "Legenda o Wilkowyi". »

Przyszedł czas na legendoczytaczy w Mieszkowie, którzy tworzyli ilustracje do legendy o powstaniu grodu Mieszków, w której główną rolę gra diabeł i książę Mieszko I. »

Tym razem seniorki wykorzystały płatki kosmetyczne i papier kolorowy »