W Filii nr 2, odbyły się już ostatnie warsztaty "Legendoczytacze na szlaku", które prowadził Błażej Ciesielski. »

Jarocińska młodzież, głównie harcerze mieli okazję wysłuchać rad twórcy polskiego survivalu Jacka Pałkiewicza, który spotkał się z nimi w sobotę na nieczynnej stacji Brzostów. »

Uczestnicy warsztatów "Legendoczytacze na szlaku" z filii w Mieszkowie spotkali się po raz ostatni. Tym razem mieli okazję zapoznać się z nową aplikacją na temat lokalnych legend. »

Kolejne wakacyjne zajęcia z dziećmi z półkolonii szkolnych w Filii w Wilkowyi upłynęły pod hasłem "Akademii Przyjaciół Pszczół". »

Oddział dla Dzieci zorganizował zajęcia wakacyjne dla grupy z Wojciechowa. Przygotowano dla nich prezentację gier planszowych. »

Pierwsze wakacyjne zajęcia i przejażdżka kutrem po rzece Wiśle w filii nr 2 już za nami. »

Dzieci z półkolonii w Wilkowyi pierwszy dzień wakacji spędziły w bibliotece »