Jak zamienić jesienny, ponury dzień w słoneczny i wesoły? Sposób na jesienną chandrę mają seniorki z Wilkowyi. »

Ostanie warsztaty w ramach projektu „Legendoczytacze na szlaku” za nami. Uczestnicy tym razem uczyli się kodowania. Na zajęciach powstała również nowa legenda. »

Ostatnie spotkanie, w ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku", odbyło się w czwartek 5 października w filii nr 3 w Jarocinie. »

Ostatnie spotkanie uczestników projektu Legendoczytacze na szlaku upłynęło pod znakiem kodów. »

Ostatnie już spotkanie, w ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku", odbyło się w środę 4 października w Bibliotece w Wilkowyi. »

W witaszyckiej bibliotece w piątkowe popołudnie, odbyło się ostatnie spotkanie w ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku". »

Po wakacyjnej przerwie grupa 6 pań , które chciały kreatywnie spędzić czas spotkała się w bibliotece na warsztatach. Tym razem zajęcia dotyczyły malowania farbami akrylowymi na bawełnianych torbach na zakupy. »

W Filii nr 2, odbyły się już ostatnie warsztaty "Legendoczytacze na szlaku", które prowadził Błażej Ciesielski. »

Jarocińska młodzież, głównie harcerze mieli okazję wysłuchać rad twórcy polskiego survivalu Jacka Pałkiewicza, który spotkał się z nimi w sobotę na nieczynnej stacji Brzostów. »