I kolejny podróżniczy weekend za nami. I znowu było intensywnie zarówno jeśli chodzi o ilość wydarzeń jak i wywołanych wrażeń, emocji i...zapachów i aromatów. »

Za nami pierwszy wakacyjny weekend i pierwsze wydarzenia w ramach projektu Podróżniczy regał na nudę, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Nardowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin. »

Środowe spotkanie Klubu Seniorek w Filii w Wilkowyi przebiegało w atmosferze zbliżającego się wielkimi krokami lata. »

Mimo, że koniec roku szkolnego blisko to młodzież w Cielczy chętnie bierze udział w zajęciach organizowanych przez bibliotekę. Wtorkowe popołudnie upłynęło nam na malowaniu toreb na zakupy. »

W poniedziałkowe popołudnie w filii nr 2 odbyło się integracyjne spotkanie mieszkańców, na którym zajęliśmy się dekoracją muffinek. »

Jutro Dzień Mamy. Z tej okazji w filii nr 3 odbyły się zajęcia z decoupage'u, dla klasy I c. »