Dzięki księgarni z ulicy Paderewskiego z Jarocina w Bibliotece w parku odbyły się warsztaty skarpetkowe z Justyną Bednarek. Udział wzięli uczniowie z klasy II Szkoły Podstawowej nr 2 i nr 5 z Jarocina oraz miłośnicy skarpetek. »

Tym razem nasze Gadu-Gadu polsko-ukraińskie miało świąteczny charakter. Na spotkaniu Panie wykonywały papierowe gwiazdy. Dziękujemy za spotkanie! »

Właśnie gościliśmy Justynę Bednarek - autorkę przesympatycznych przygód skarpetek, niesamowitych kur oraz wielu innych postaci! »

Andrzejkowe Gadu-Gadu polsko-ukraińskie upłynęło w radosnym i klimatycznym nastroju. Były wróżby, słodkości i rękodzieło. Panie wykonywały lampiony techniką makramy. »

W ostatni piątek listopada wybraliśmy się w kolejną podróż z wyobraźnią - tym razem z Rafałem Witkiem, który odwiedził swoich czytelników w Szkole Podstawowej w Bachorzewie »

Ptasich hecy w bibliotece ciąg dalszy. Tym razem wystawę o ptakach i film państwa Stefaniaków obejrzały dzieci z Niepublicznego Przedszkola Geometryczny Świat w Jarocinie oraz uczniowie kl. II Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Jarocinie. »

Szczelnie wypełniona sala w Kamienicy Kultury na dzisiejszym wieczornym spotkaniu autorskim. Nie ma się co dziwić - naszym gościem był Andrzej G. Kruszewicz, który zabrał nas wszystkich do fascynującego świata zwierząt, odsłaniając przy okazji tajemnicę kamiencznych kopciuszków. »

Kamienica Kultury oblężona! Dziś gościliśmy dzieci z klas 0-III z Komorza Przybysławskiego i uczniów klas II i III z Akademii Dobrej Edukacji z Jarocina. »