W ubiegłym tygodniu ekipa z naszej biblioteki brała udział w 3-dniowym intensywnym szkoleniu pilotażowego projektu „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni.” »

Na tarasie naszej Kamienicy odbyły się fantastyczne warsztaty z book foldingu oraz szycia zakładek. Materiał nietypowy: stare, zniszczone i zaczytane książki, dzięki nowemu przeznaczeniu zyskały drugie życie! »

Prawie 2 godziny spędzone we wspaniałym towarzystwie gwiazd, celebrytów i polityków czasów PRL we wspaniałych gawędach Sławomira Kopra! »

Sobotni poranek na naszym parku upłynął na spotkaniu z Kicią Kocią i panią Moniką Skikiewicz. »

W ramach Kwiatoteki odbyło się u nas spotkanie pszczelarskie, które prowadziła Justyna Mazurek. Uczestnicy mogli posłuchać ciekawostek i faktów z życia pszczół. Dużym zainteresowaniem cieszyły się akcesoria pszczelarskie. »

Spotkanie polsko - ukraińskie "Gadu-gadu" przebiegało bardzo spontanicznie i sympatycznie i mogłoby trwać w nieskończoność... Podczas rozmów przy kawie uczestniczki wykonały rozetki w swoich rodzimych kolorach oraz biało-czerwonych. Dziękujemy za spotkanie! »