W Golinie na czytelników czekały, oprócz gry w kostkę, mini test wiedzy o miejscowości oraz prośba o wypisanie powodów, dla których czyta się książki. »

Z okazji tegorocznego Dnia Książki w naszych bibliotekach można było uraczyć się cytatami z klasyki literatury oraz książkowe prezenty. »

Z okazji Święta Zakochanych w naszych bibliotekach, obok akcji Randka w ciemno z książką, odbyła się druga akcja - czytelnicy, którzy w poniedziałek i wtorek - ostatnie dni karnawału - odwiedzili nasze placówki otrzymali w prezencie książkę "Opowiadania" Jadwigi Podeszwy »

Przez cały luty zapraszamy naszych czytelników na randki w ciemno z książką w naszych bibliotekach. »

Od 1 lutego 2021 zostają przywrócone kary za przetrzymane książki. »

7 miejsce w Polsce i 2 w Wielkopolsce w Rankingu Bibliotek "Rzeczpospolitej" i Instytutu Książki - to nasz wynik na ten trudny 2020 rok! »

Po spotkaniu online na temat książki Wacława Adamiaka "Prawdziwe krowy nie są fioletowe", które odbyło się w Bibliotece w Golinie, dzieci zostały poproszone o namalowanie karminików. »

Dzisiaj na zoom-ie odbyła się pogadanka dla klasy IIa z Goliny na temat "Ptaków zimujących w Polsce". Dzięki najnowszej książce pana Wacława Adamiaka "Prawdziwe krowy nie są fioletowe". »