Po spotkaniu online na temat książki Wacława Adamiaka "Prawdziwe krowy nie są fioletowe", które odbyło się w Bibliotece w Golinie, dzieci zostały poproszone o namalowanie karminików. »

Dzisiaj na zoom-ie odbyła się pogadanka dla klasy IIa z Goliny na temat "Ptaków zimujących w Polsce". Dzięki najnowszej książce pana Wacława Adamiaka "Prawdziwe krowy nie są fioletowe". »

Mimo zamknięcia nasze biblioteki nie zostawiają naszych czytelników i śpieszą z ofertą "Książka na telefon". Co zrobić? Wystarczy zadzwonić do dowolnej naszej filii i telefonicznie ustalić listę książek oraz umówić się z bibliotekarzem na wizytę, podczas której w umówionym miejscu dokonamy wymiany książek - zachowując dystans społeczny i reżim sanitarny »

Z okazji 75-lecia Biblioteki Jarocin także w Filii w Golinie stanęła fotobudka - czytelnicy dobrze się bawili pozując w niej. »