W tym roku dzięki wsparciu z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa zakupiliśmy 2.013 książek »

W czwartek bibliotekę w Golinie odwiedziły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola w Golinie. Dzieci wysłuchały opowiadania o "Najpiękniejszej choince". »

W Święto Misia bibliotekę odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie - grupa Króliczki. Dzieci wysłuchały opowiadania "Kochamy Cię, Misiu Tulisiu". »

29 września przypada "Dzień Głośnego Czytania". W ten dzień bibliotekę w Golinie odwiedziła klasa III a. Dzieci wysłuchały opowiadania "Na jagody" Marii Konopnickiej. »

Międzynarodowy Dzień Kropki, to dzień odwagi i zabawy. Celem tego dnia jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania. »

Jeszcze trochę lata zostało więc zapraszamy po świeżutki i pachnące książki zakupione z dotacji w ramach Narodowego Programu Czytelnictwa. »