Zaproszone dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie wysłuchały opowiadania o najsłynniejszej kotce czyli Kici Koci. »

W Bibliotece w Golinie odbyły się walentynkowe zajęcia, podczas których dzieciaki tworzyły paczuczki z czerwonego papieru. Pani bibliotekarka otrzymała od uczniów klasy II a walentynkę! »

W Dzień Bezpiecznego Interentu Bibliotekę w Golinie odwiedziła klasa III a. »

Bibliotekę w Golinie odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie. Było to świąteczne spotkanie. Dzieci wysłuchały opowiadania o Bożym Narodzenie z serii "Przygody Fenka". Następnie wykonywały mikołaje z talerzyków papierowych i kolorowego papieru. Na koniec przedszkolaki złożyły życzenia świąteczne i podarowały słodki upominek. »

W Bibliotece w Golinie odbyły się świąteczne warsztaty robienia lampionów. W zajęciach brały udział członkinie Klubu Seniora w Golinie "Sami Swoi". Zajęcia prowadziła Magdalena Orzechowska. »

Dzisiaj bibliotekę w Golinie odwiedziły przedszkolaki z Niepublicznego w Golinie. Przyszły świętować "Dzień Misia". Maluchy wysłuchały historii o tym skąd wziął się pluszowy miś i od kiedy obchodzi się to święto. »

Nasza biblioteka znalazła się w gronie bibliotek, które otrzymały dofinansowanie w ramach Kierunku interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych Priorytetu 1. Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025. »

Bibliotekę w Golinie odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie. Przedszkolaki wysłuchały opowieści o Kubusiu Puchatku "Jesień w Stumilowym Lesie". »