Dekorowanie pierników, upieczonych przez uczniów Technikum żywienia i usług gospodarskich ZSP nr 1 oraz wspólne kolędowanie z lokalnym zespołem Śpiewaczym Ciświczanie było atrakcją grudniowego spotkania mieszkańców w filii nr 2. »

W czasie warsztatów detektywistycznych uczniowie z II c, wraz z literackimi agentami Lessem i Mają, próbowali rozwikłać książkową zagadkę. »

Celem warsztatów było zachęcenie do samodzielnego czytania, rozwijanie wyobraźni i zainteresowanie dzieci serią książek o biurze detektywistycznym Mai i Lassiego. »

Tym razem obyło się bez łez… podczas warsztatów zorganizowanych przez filię nr 2 i Stowarzyszenie Edukacyjne Trójka Barbara Mrówczyńska pokazywała jak zrobić cebulę ze sznurka oraz z osłonek kolb kukurydzy. »

Dzisiaj odbyły się pierwsze zajęcia z cyklu Twórcze spotkania z książką w Bibliotece w Wilkowyi. »

Filia nr 2 oraz Stowarzyszenie Edukacyjne „Trójka” już po raz drugi zorganizowały warsztaty decoupage'u »