Zbliżają się święta wielkanocne. Z tej okazji w czytelni biblioteki w Witaszycach odbyły się warsztaty decoupage. »

Po długiej przerwie w czytelni w parku odbyły się zajęcia rękodzielnicze, tym razem były to warsztaty z podstaw decoupage’u. »

Kolejne spotkanie warsztatowe dla seniorek w Wilkowyi poświęcone było filcowaniu wełny. »

W Wilkowyi spotkały się panie by przy kawie i ciastku nauczyć się metody wykonywania kartek zwanej metodą qullingu. »

Ciekawe warsztaty pełne detektywistycznych historii i zagadek poprowadził w filii nr 2 Marcin Głowiński z wydawnictwa Zakamarki. »

Dekorowanie pierników, upieczonych przez uczniów Technikum żywienia i usług gospodarskich ZSP nr 1 oraz wspólne kolędowanie z lokalnym zespołem Śpiewaczym Ciświczanie było atrakcją grudniowego spotkania mieszkańców w filii nr 2. »