Już w przyszłym tygodniu Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji odbyły się zajęcia tworzenia stroików na świąteczny stół. »

Ryba po grecku i śledź na 1000 sposóbów - oto menu serwowane przez grupę kulinarną Senior Wigor »

Lanie wosku i tworzenie zapachowych świec - warsztaty dla seniorów, których efektem są piekne świece »

W poniedziałkowe popołudnie w Filii nr 2 odbyły się warsztaty z papierowej wikliny, które prowadziła bibliotekarka Joanna Jarecka. »

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Z tej okazji w bibliotece w Witaszycach 16 listopada odbyły się warsztaty robienia świeczników. Zostały wykorzystane do tego stare słoiki. »

Pierwsze powakacyjne Spotkanie z lekturą w Filii nr 2 dotyczyło książki I. Jurgielewiczowej "Ten obcy". »