Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Z tej okazji w bibliotece w Witaszycach 16 listopada odbyły się warsztaty robienia świeczników. Zostały wykorzystane do tego stare słoiki. »

Pierwsze powakacyjne Spotkanie z lekturą w Filii nr 2 dotyczyło książki I. Jurgielewiczowej "Ten obcy". »

W poniedziałkowe popołudnie w Filii nr 2 odbyły się warsztaty robienia mydełek. »

To zajęcia biblioteczne połączone z głośnym czytaniem, zorganizowane przez filię nr 3, dla dzieci świetlicowych. »

Seniorki na powakacyjnych zajęciach w Bibliotece w Wilkowyi »

Ostatnie spotkanie seniorek przed wakacjami upłynęło przy kawie i rozmowie na temat reedycji książki "Młyn nad Lutynią" Jarosława Iwaszkiewicza. »

Skarpetkowe maskotki zwane Niedoparkami oraz słodkie motylki wykonywały dzieci i dorośli podczas warsztatów plastycznych przeprowadzonych przez Filię nr 2. »

Grażyna Wilk przyjechała aż z Wrocławia, by poprowadzić w filii nr 2 kolejne warsztaty. Tym razem zajęliśmy się pierogami. »