Papier - pod taką nazwą odbyły się dwa spotkania z Eko-Paki, na których dzieci dowiedziały się wszystkiego co jest związane z papierem »

16 czerwca w filii w Golinie odbyło się podsumowanie konkursu całorocznego "Z gwarą za pan brat". »

Uczniowie klasy Ic odwiedzili naszą bibliotekę. Uczestniczyli w zajęciach "Mam przyjaciela marynarza". »

Dzieci z kl.II a dowiedziały się z czego powstaje papier,jakie są jego rodzaje (bibuła, bristol, karton, tektura). »

Na kolejnym Spotkaniu z Lekturą, zorganizowanym dla klasy V szkoły podstawowej Zespołu Szkół nr 3 w Jarocinie, przenieśliśmy się wraz z Tomkiem Wilmowskim do Australii. »

W ramach projektu Ekopaka przedszkolaki z Cielczy i Radlina zapoznały się z papierem. »

Ostatnie spotkanie seniorek przed wakacjami upłynęło przy kawie i rozmowie na temat reedycji książki "Młyn nad Lutynią" Jarosława Iwaszkiewicza. »

Już po raz szósty klasy I - III Szkoły Podstawowej w Golinie stają do konkursu na mistrza głośnego czytania. »