Warsztaty aptekarskie, dekorowanie ciasteczek i zajęcia plastyczne oto co działo się wokół kolejnego regału na nudę - tym razem kolejowego »

Misjonarz, Krzysztof Walendowski ze zgromadzenia Werbistów, pracujący i mieszkający w Boliwii przyjechał do Wilkowyi na zaproszenie bibliotekarek. »

Ostatnie przed wakacjami spotkanie z cyklu "Ciekawe miejsca, ciekawi ludzie..." odbyło się w jarocińskiej Parowozowni z Leszkiem Szczasnym, który opowiadał m.in. o przejażdżce najdłuższym pociągiem na świecie po pustyni »

Papier - pod taką nazwą odbyły się dwa spotkania z Eko-Paki, na których dzieci dowiedziały się wszystkiego co jest związane z papierem »

16 czerwca w filii w Golinie odbyło się podsumowanie konkursu całorocznego "Z gwarą za pan brat". »

Uczniowie klasy Ic odwiedzili naszą bibliotekę. Uczestniczyli w zajęciach "Mam przyjaciela marynarza". »

Dzieci z kl.II a dowiedziały się z czego powstaje papier,jakie są jego rodzaje (bibuła, bristol, karton, tektura). »