Biblioteka

W maju spotkanie Klubu Seniorek w Filii w Wilkowyi odbyło się w Tygodniu Bibliotek. Tegoroczne hasło brzmi „Biblioteka – świat w jednym miejscu”, dlatego panie przeglądając kroniki Biblioteki zapoznały się z całą jej działalnością kulturalną. »

W Tygodniu Bibliotek w tym roku pod hasłem „Biblioteka – świat w jednym miejscu”, Filia w Wilkowyi zorganizowała wycieczkę dla uczniów klasy II z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. »

Biblioteka - świat w jednym miejscu! tak brzmi hasło tegorocznego Tygodnia Bibliotek. O tym, że dzięki bibliotece możesz znaleźć się w każdym zakątku świata dowiedziały się dzieci z klasy II a ze szkoły w Golinie, którzy odwiedzili tamtejszą filię biblioteczną. »

Dzisiaj gościliśmy uczniów z kl. IV i V z Akademii Dobrej Edukacji w Jarocinie. Spotkanie odbyło się w ramach działalności Punktu Informacji Turystycznej, który działa w Kamienicy Kultury. »

W piękne majowe przedpołudnie odwiedziła nas młodzież z Zespołu Szkół Społecznych. Uczniowie klas 7. i 8. zwiedzili jarocińską starówkę. »

Podczas wizyty dzieci dowiedziały się jak powstaje książka, jaką drog musi przejść zanim trafi do czytelnika, a teatrzyk kamishibai pomógł im pozna zasady korzystania z biblioteki. »

Członkowie naszego czytającego klubu byli gośćmi na spotkaniu promującym najnowszą książkę Jadwigi Podeszwy. »

Dziś bibliotekę w Golinie odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie. Przedszkolaki wysłuchały opowiadania "Niedźwiadek akrobata". »

Powrót na górę