25 lutego odbyło się kolejne spotkanie integracyjne mieszkańców Ciświcy i Ługów.
Warsztaty poprowadziła pani Justyna Nawrocka – bibliotekarz z filii nr 3 Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin. Uczestnicy pod bacznym okiem pani prowadzącej wykonali jajka ozdabiane wstążkami metodą "karczochową".
»

Dziś Walentynki. A oto propozycja filii nr 3 na szybki upominek od serca. Urocze ramki do zdjęć z patyczków laryngologicznych. Do tego kilka koralików, filcowe serduszko czy koronka i prezent gotowy. »

Z okazji Walentynek uczniowie z klasy Ib i IIb odwiedzili bibliotekę w Mieszkowie. »

W poniedziałkowy poranek 11 lutego w witaszyckiej bibliotece odbyły się warsztaty tworzenia masek karnawałowych.
Na początku panie wybrały kolor i kształt maski.
»

Z okazji obchodów 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego wtorkowe spotkanie Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi upłynęło w atmosferze patriotycznej. »

W czwartkowe popołudnie w witaszyckiej bibliotece spotkały się Panie, by przygotować przepyszne sałatki. Z wypróbowanych wcześniej przepisów powstały m.in.: faszerowane jajka, roladki z ogórkiem, twarożkiem i łososiem, sałatka owocowa, sałatka chrzanowa oraz sałatka śledziowa. »

Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc na grudniowych zajęciach grupa pań w filii bibliotecznej w Cielczy energicznie zabrała się do pracy. »