W poniedziałkowe popołudnie w filii nr 2 odbyło się integracyjne spotkanie mieszkańców, na którym zajęliśmy się dekoracją muffinek. »

Jutro Dzień Mamy. Z tej okazji w filii nr 3 odbyły się zajęcia z decoupage'u, dla klasy I c. »

Na poniedziałkowym spotkaniu integracyjnym mieszkańców w filii nr 2 szyliśmy piękne wiosenne bukiety tulipanów. »

Papierowe kurczaki oraz malowane na torbach zajączki zagościły w bibliotece w czasie wielkanocnych warsztatów plastycznych dla uczniów 3 klasy Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie. »

Na przedświątecznym spotkaniu integracyjnym mieszkańców w filii nr 2, odbyły się warsztaty robienie wielkanocnych magnesów metodą decoupage. »

W marcowe popołudnie w filii w Cielczy spotkała się grupa pań, aby uszyć świąteczną ozdobę. »

W soboty (10 i 17 marca) czytelnia w parku po raz kolejny zamieniła się pracownię krawiecką »