Przedświąteczny nastrój udzielił się także odwiedzającym filię w Mieszkowie. Dzieci ze świetlicy miały okazję w czasie warsztatów własnoręcznie uszyć filcowe jajka. »

Z okazji Tygodnia z Internetem również w bibliotece "Pod Ratuszem" uczniowie kl. III a Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie doskonalili swoje umiejętności kodowania. »

Aktywni członkowie i sympatycy Stowarzyszenia na Rzecz Witaszyc oraz Klubu Dyskusyjnego dnia 29 marca spotkali się po raz kolejny, aby posłuchać i porozmawiać o bezpieczeństwie. »

W czwartek, w ramach Tygodnia z Internetem, w filii w Golinie odbyły się dwa spotkania dla klasy III i uczniów spędzających czas na świetlicy. »

W ramach współpracy biblioteki ze szkołą uczniowie klasy I Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi mieli lekcję kodowania. »

Takie oto urocze, kapeluszowe igielniki szyli uczniowie podczas przerw, na warsztatach wiosennych w filii nr 3. Wystarczył tylko kawałek materiału, płyta CD, wstążki, cekiny, piórka i poduszeczka do igieł gotowa. »

Przedostatnie zajęcia kulinarne dla seniorów były efektem współpracy JOK Jarocin i Filii nr 5. Świętowaliśmy wspólnie Międzynarodowy Dzień Szpinaku. Na talerzach było więc zielono. Uczestnicy grupy kulinarnej obejrzeli prezentację na temat szpinaku. »

Na poniedziałkowym spotkaniu integracyjnym mieszkańców Ciświcy i Ługów odbyły się warsztaty szycia kolorowych kurek. »

Sobotni poranek w bibliotece spędzili miłośnicy szycia – rodzice wraz z dziećmi. W czasie warsztatów powstały zajączki. »