Biblioteka

Za nami kolejne warsztaty. Tym razem gościły u nas panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Witaszyczkach, które wykazały się dużą kreatywnością. »

Podczas Jarocin Festiwal 2021 odbyły się dwa spotkania autorskie. Oba toczyły się wokół książki. Gościem pierwszego spotkania była siostra Eliza Myk, dominikanka, współbohaterka książki "Czuły Kościół odważnych kobiet". Eliza Myk jest jedną z sióstr prowadzących Dom Chłopaków w Broniszewicach pod Pleszewem. »

Nie mogąc doczekać się spotkania w realu, kwietniowe spotkanie DKK, zrobiłyśmy na zoomie. »

Dzisiaj przypada "Międzynarodowy Dzień Kawy", dlatego spotkanie Klubu Seniorek w Filii w Wilkowyi rozpoczęło się kawą i słodkim poczęstunkiem. »

Spotkanie "Jak oszczędzam swoją planetę? Sposoby na ekologiczne życie" odbyło się w ramach projektu "Rozmowy przy wspólnym stole". »

Dzięki dzisiejszemu spotkaniu z przedstawicielkami Zakładu Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie, seniorzy poszerzyli swoją wiedzę na temat segregacji odpadów oraz opłatach jakie za nie są uiszczane. »

Dzisiaj w bibliotece w Wilkowyi uczniowie klasy II z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni mieli spotkanie z przedstawicielkami Zakładu Gospodarki Odpadami. »

12 grudnia w filii w Golinie odbyło się spotkanie z Reginą Gruchalską.Dzieci zapoznały się z książką Joanny Jodełki "Jarocin dla dzieci.Gra spacerowa". »

Powrót na górę