Biblioteka

W grudniowy poranek odbyły się dwa spotkania z klasami III na temat skarbów Ziemi. O swojej pasji i kolekcji opowiadał Antoni Grzybek, który zbiera minerały już od ponad czterdziestu lat. »

Tym razem na spotkaniu z cyklu "Ciekawe miejsca ciekawi ludzie" gościem był Michał Nowak, który podzielił się swoimi wrażeniami z prawie trzymiesięcznej podróży do Hiszpanii. »

Misjonarz, Krzysztof Walendowski ze zgromadzenia Werbistów, pracujący i mieszkający w Boliwii przyjechał do Wilkowyi na zaproszenie bibliotekarek. »

Na kolejnym Spotkaniu z Lekturą, zorganizowanym dla klasy V szkoły podstawowej Zespołu Szkół nr 3 w Jarocinie, przenieśliśmy się wraz z Tomkiem Wilmowskim do Australii. »

Ostatnie spotkanie seniorek przed wakacjami upłynęło przy kawie i rozmowie na temat reedycji książki "Młyn nad Lutynią" Jarosława Iwaszkiewicza. »

Kim był Mieszko I, kto zbudował Biskupin i jak wyglądało życie w średniowiecznym grodzie? o tym wszystkim dowiedziały się dzieci podczas zajęć w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży »

Powrót na górę