Biblioteka

Ponad 200 osób zebrało się 20 listopada 2019 roku na rynku na otwarciu nowej siedziby filii nr 1 Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin. Jednak zanim Kamienica Kultury stała się tak wspaniałym miejscem minęło trochę czasu. »

Dzisiaj bibliotekarki z Filii w Wilkowyi zorganizowały spotkanie z uczniami klasy piątej z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. »

Ponad 200 osób: zaproszonych gości, czytelników i mieszkańców zgromadziło się wieczorem przed Kamienicą Kultury, by po wspólnym odliczaniu od 10 do 1 i włączeniu neonu, oficjalnie wejść do nowej siedziby filii nr 1! »

Misie Popołudniowe z Niepublicznego Przedszkola „Marcinek” wspólnie z pluszakami gościły w Oddziale dla Dzieci. »

Takiego wydarzenia w naszej bibliotece nie było! »

W dzień szkolnych obchodów Święta Niepodległości 23 – osobowa grupa najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej w Mieszkowie została pasowana na czytelnika. »

Maluszki w towarzystwie swoich pluszowych Misiów uczestniczyły w grupach zabawowych. Wysłuchały bajki "Miód Pana Niedźwiadka", w której pluszowa pacynka zaprosiła ich do wspólnej zabawy. »

Z czym albo z kim kojarzy się rzygacz? Tę zagadkę i wiele innych dotyczących naszego miasta rozwiązała pani Regina Gruchalska podczas spotkań z dziećmi w jarocińskich bibliotekach w ramach akcji Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. »

Powrót na górę