Biblioteka

Już niedługo obchodzić będziemy Dzień Babci i Dziadka, dlatego też w bibliotece w Wilkowyi grupa 5-latków z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni wysłuchała historii pewnego wnuczka – Maksa. »

Dyskusyjny Klub Książki nowy rok rozpoczął od książki "Żona" Meg Wolitzer. Panie widziały ekranizację tej książki, tak więc miałyśmy porównanie książki z filmem. »

Choć za oknem brak śniegu, to białego szaleństwa nie zabrakło w bibliotece w parku. Dzieci z grup zabawowych doznały wielu wrażeń wszystkimi zmysłami. »

Gorący temat ostatnio to e-recepty i posiadanie Profilu Zaufanego. Dlatego też zahaczyliśmy o te kwestie na styczniowym Klubie e-Seniora. »

Pod takim tytułem odbyło się spotkanie z uczniami klasy I b. Dzieci dowiedziały się jakie emocje towarzyszą nam w życiu codziennym (radość, smutek, gniew, wstyd, strach, miłość) i co ma na to wpływ. »

Znacie Rupaki ? Nie? A przecież te stworzonka znają wszystkie dzieci i czasem próbują pokazać dorosłym miejsca w domu, gdzie Rupaki się chowają. »

Kto powiedział, że książkę należy tylko wypożyczyć, przeczytać i oddać?
Można się przy tym świetnie bawić.
»

Nawet jeśli maluszki nie potrafią pisać, to potrafią narysować własną książeczkę. Przekonały się o tym przedszkolaki na zimowym spotkaniu z dużym zwierzakiem- łosiem Ernestem. »

Powrót na górę