Aktualności

Z okazji Dnia Pluszowego Misia dzieci z Przedszkola Poziomka odwiedziły bibliotekę wraz ze swoimi misiami. Przedszkolaki dowiedziały się skąd się wziął taki dzień i dlaczego go obchodzimy. Opowieść w formie teatru kamishibai bardzo zainteresowała maluchy. »

16 listopada był Dniem Tolerancji. Zaproszeni przez bibliotekę uczniowie IB LO im. T. Kościuszki mieli okazję zmierzyć się z tym aktualnym tematem w nietypowy sposób. »

Bibliotekę w Wilkowyi odwiedziły przedszkolaki, 4-latki i grupa zerowa i dowiedziała się jakie duchy mieszkają w starych zamczyskach. »

Niesamowita lekcja biblioteczna miała miejsce w Bibliotece w Wilkowyi. Uczniowie klasy III i I tamtejszej szkoły podstawowej zostali zaproszeni do tropienia duchów w lokalnych legendach. »

Kolejni legendoczytacze ruszyli na szlak. Uczniowie klasy 5 i 6 Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bachorzewie korzystali z aplikacji "Legendoczytacze na szlaku". »

Uczniowie z klasy IV a z Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie uczestniczyli w lekcji bibliotecznej poznając katalog komputerowy. »

Powrót na górę