Na początek coś dla najmłodszych czyli warsztaty z Olą Dzik, a potem spotkanie o Wielkim Szlaku Himalajskim z Bartoszem Malinowskim, a na deser koncert zespołu Nivel i projekcja filmu o wyprawie na największą górę świata. »

Tym razem za sprawą Etno Warsztaty : Warsztaty Podróżnicze i Etnograficzne dla dzieci oraz spotkaniu z Robert Maciąg odwiedziliśmy INDIE! »

Każdy jest inny ale nie znaczy, że gorszy - i z każdym można porozmawiać - oto idea Żywej Biblioteki, która już po raz trzeci zagościła na Jarocin Festiwal. »

I kolejny podróżniczy weekend za nami. I znowu było intensywnie zarówno jeśli chodzi o ilość wydarzeń jak i wywołanych wrażeń, emocji i...zapachów i aromatów. »

Wakacyjna przygoda w bibliotece w filii nr 2 już za nami. Na dzieci czekało wiele atrakcji między innymi: gry i zabawy z robotami "Photon Robot", "Photon Coding", tabletami, chustą animacyjną, gra w kręgle drewniane "Minonki", zabawa w dwa ognie, przelewanie wody z kubka do kubka, gra z piłeczkami. »