Biblioteka

Mogą być dla całej rodziny, albo dobrze sprawdzające się do gry w 2 osoby. Takie które nie znudzą po dłuższym graniu, albo lekkie, szybkie które pozwalają graczom, rywalizować ze sobą. »

W najgorętszy dzień czerwca przypadł finał Bajkowego regału na nudę - projektu czytelniczego jarocińskiej biblioteki, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin. »

Dzisiaj w bibliotece w Wilkowyi odbyły się zajęcia wakacyjne dla dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. Na początku przedszkolaki wysłuchały trzech książeczek: "Pszczółka Psotka", "Pszczoła i miód" oraz "Miś łakomczuch". »

Dzieci biorące udział w półkoloniach zorganizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Witaszyc przyszły 25 czerwca do miejscowej biblioteki. »

Zapraszamy do zapoznania się z wakacyjną ofertą bezpłatnych zajęć w filiach naszej biblioteki »

Już niedługo lato i wakacje, dlatego dzisiaj uczniowie I klasy z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi wysłuchali wierszyków o lecie. »

"Wiem, bo czytam" to tytuł całorocznego konkursu organizowanego w bibliotece w Cielczy. Prawidłowe odpowiedzi zliczane są przez cały rok szkolny, a uczniowie z największą ilością punktów otrzymują nagrody książkowe. »

Biblioteka na festynie szkolnym w Mieszkowie. Tym razem wraz z uczestnikami festynu w Zespole Szkół w Mieszkowie biblioteka postanowiła coś zmalować. »

Dzisiaj 5-latki z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi odwiedziły bibliotekę. Na początku spotkania dzieci wysłuchały opowiadania pt. "Zaczarowane sznurowadła" z książeczki "Jestem przedszkolakiem". »

Powrót na górę