Aktualności

Na listopadowym spotkaniu Klubu e-Seniora, dzięki Grze z Klimatem 2.0 – zaczęliśmy zastanawiać się, jak możemy uratować świat przed zagładą ekologiczną. »

Ostatnie tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dotyczyło książek zakazanych. Jakich książek zakazywano, kiedy zakazywano, kto zakazywał? »

Od wieków w Polsce i na całym świecie aresztuje się nie tylko ludzi, ale także... książki. Zabrania się ich czytania, posiadania w domowej biblioteczce, a nawet zaglądania do nich w publicznych czytelniach i bibliotekach. »

Z okazji Dnia Pluszowego Misia, na spotkanie połączone z głośnym czytaniem, filia nr 3 zaprosiła klasę III b z wychowawcą. »

Legendoczytacze czyli uczniowie klasy III b razem z wychowawczynią Grażyną Kałmucką w piątkowe przedpołudnie, 24 listopada wyszli w plener, aby poznać witaszyckie legendy. Zatrzymali się w miejscu zwanym przez starszych mieszkańców "Dom Matysiaków". »

Z okazji Dnia Pluszowego Misia filia w Mieszkowie zorganizowała dla dzieci misiowe spotkania. Najpierw dzieci wysłuchały bajki o Kubusiu Puchatku, który zjadł za dużo miodku i utknął w norce Królika. »

Sześciolatki z Niepublicznego Przedszkola w Wilkowyi świętowały w czwartek w bibliotece Światowy Dzień Pluszowego Misia. »

Święto misia w filii w Golinie obchodzono już w czwartek. W ten szczególny dzień przyszły dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie. »

Na grupach zabawowych królował Miś. Dzieci wysłuchały bajki Mariusza Niemyckiego "Gdzie podziałeś mi się?". »

Powrót na górę