Biblioteka

W poniedziałkowe popołudnie w filii nr 2 odbyło się integracyjne spotkanie mieszkańców, na którym zajęliśmy się dekoracją muffinek. »

Maj stał się w tym roku miesiącem wycieczek. Po odwiedzinach grupy ze Szkoły specjalnej przyszła kolej na grupy ze Stowarzyszenia Kulturalnego Winogrady oraz uczestników "Odjazdowego Bibliotekarza" z Jaraczewa. »

Dziś rano do filii nr 3 przyleciały niespodziewanie... małe pszczółki z przedszkola "Bajeczka". Dzieci przyszły obejrzeć bibliotekę. »

Jutro Dzień Mamy. Z tej okazji w filii nr 3 odbyły się zajęcia z decoupage'u, dla klasy I c. »

W sobotę 19 maja bibliotekarki z Filii w Wilkowyi zorganizowały autokarową wycieczkę do Śmiełowa na Noc Muzeów. Uczestnikami jej byli laureaci konkursu całorocznego "Ciekawe dlaczego?", a także panie z Klubu Seniorek. »

"Izabela Czartoryska - wielka kolekcjonerka" czyli Dama, dziewucha, dziewczyna... w spódnicy". Nietypowa lekcja historii o niezwykłej kobiecie w Roku Praw Kobiet - zajęcia biblioteczne i warsztaty plastyczne dla chętnych uczniów podczas przerw Tydzień Bibliotek za nami. »

Czy tysiące lat temu ludzie umieli czytać? Kiedy pojawiło się pismo i książka? Na te pytania szukali odpowiedzi uczniowie klasy VI ze szkoły w Cielczy w czasie lekcji bibliotecznej. »

Zakończył się Tydzień Bibliotek. Ostatnią grupą, która odwiedziła filię w Witaszycach maluchy z miejscowego przedszkola. Po wysłuchaniu bajki o niesfornej piłce i zapoznaniu się z rodzajami piłek do gier rozpoczęła się zabawa. »

Powrót na górę