Biblioteka

Z okazji Światowego Dnia Kota do biblioteki w Witaszycach przyszła grupa najmłodszych przedszkolaków. Część małych kotków, która się nie rozchorowała i nas odwiedziła, miała okazję wysłuchać przygód popularnej wśród dzieci Kici Koci. »

We wtorkowe popołudnie bibliotekarki z parku odwiedziły dzieci w Lokalnym Klubie Rodzinnym w Jarocinie. Spotkanie rozpoczęto wspólnym śpiewem piosenki "Wlazł kotek na płotek", po której wysłuchano bajki "Ciekawski kotek". »

W ostatnim czasie uczniowie klas I-III z Zespołu Szkół w Witaszycach otrzymali książki Joanny Jodełki "Jarocin dla dzieci. Gra spacerowa". »

Przedszkole Poziomka obchodzi dzisiaj Dzień Książki. Z tej okazji "Myszki" odwiedziły bibliotekę i dowiedziały się co nieco o książkach. »

"Zielone włosy, zielone butki, całe zielone są ufoludki"... tak mówi piosenka, którą dzieci z przedszkola w Potarzycy nuciły podczas zajęć w bibliotece. »

Historia pisma to piękna i niezwykła opowieść o pragnieniu ludzi do przekazania kolejnym pokoleniom swoich myśli, udokumentowania faktów, dzielenia się wiedzą. »

Dzieci z przedszkola w Mieszkowie świętowały Światowy Dzień Kota wraz z biblioteką. Maluchy obejrzały najpierw książeczki o kotach, które można znaleźć w bibliotece, po czym wysłuchały jednej opowieści. »

Z okazji Światowego Dnia Kota odbyły się zajęcia czytelniczo-plastyczne z wykorzystaniem książki "Kot na medal" Małgorzaty Kur. »

Z okazji Dnia Kota golińską bibliotekę odwiedziła klasa Ia. »

Pszczółki z Niepublicznego Przedszkola "Marcinek" w Dzień Kota odwiedziły oddział dla Dzieci. Spotkanie rozpoczęto wspólną zabawą "Uciekaj myszko do dziury", po której dzieci wysłuchały wiersza Juliana Tuwima "Kotek". »

Powrót na górę