Biblioteka

W wakacyjny wtorek Filia w Wilkowyi zorganizowała wakacyjną wycieczkę dla pań z Klubu Seniorek. Pierwszym punktem wyjazdu była nowo otwarta Biblioteka w Boguszynie. »

W lipcowy wtorek w fili nr 2 odbyły się wakacyjne zajęcia. Frekwencja dopisała, więc na początku poznaliśmy się nieco od innej strony - gestu, mimiki i wymyślonych figur. Spotkanie było poświęcone kodowaniu. Dzieci zapisywały układy, które następnie przekładały na budowle z kubeczków. »

Dla wszystkich pań i panów, którzy potrzebują relaksu i wyciszenia pani Katarzyna Dziekańska zorganizowała w parku w sobotę jogę na polanie. »

Na kolejną strasznie wakacyjną wyprawę po pałacowo-bibliotecznych zakamarkach, wybrały się dzieci z Zespół Szkół Zaradni Odważni Oryginalni z Wilkowyi. »

W lipcowe popołudnie w ramach spotkań integracyjnych panie w filii nr 2 oddawały się czystej przyjemności, podwójnej przyjemności. »

Dzieci z półkolonii letnich, organizowanych przez Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "Trucht" - Wspólny Dom, zamieszkały dziś w Ćwierćlandii, gdzie wszystko i wszyscy byli w określonym kolorze... »

Pieski, rybki, małpki a nawet węże opanowały bibliotekę w Mieszkowie. Wszystko za sprawą warsztatów "Balonowy zawrót głowy". »

Dzieci z przedszkola w Mieszkowie za sprawą biblioteki spędzają te wakacje z "Ciocią Jadzią". Co tydzień przedszkolaki słuchają dwóch kolejnych rozdziałów z serii autorstwa Elizy Piotrowskiej. »

Mimo, że w bibliotece w parku zapowiadało się strasznie na widok pająków, nietoperzy duchów i czarnych kotów to było bardzo wesoło. »

Kolejne wakacyjne zajęcia dla dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni w bibliotece w Wilkowyi. Tym razem przedszkolaki wysłuchały książeczki pt. "Piraci Ahoj, przygodo!" oraz wierszy Jana Brzechwy "Przyjście lata" i "Psie smutki". Później na warsztatach plastycznych wykonały kolorowe meduzy z talerzyków papierowych i wstążeczek. »

Powrót na górę