Biblioteka

W ostatnim tygodniu października zawitały do nas dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Poziomka". Starszaki wraz z bajkowym pajączkiem poszukiwały odpowiedzi na pytanie - dlaczego ludzie boją się pająków. »

5 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, dlatego do biblioteki w Wilkowyi przyszły 5-latki z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. »

Aby uczcić dzień postaci z bajek biblioteka w Cielczy przygotowała dla swoich czytelników błyskawiczny konkurs. »

W środę w bibliotece w Witaszycach odbyło się drugie spotkanie w ramach Klubu Zaczytanego Maluszka. Dzieci wysłuchały bajkę, śpiewały, tańczyły, bawiły się chustą i rozwijały sprawność ruchową w zabawach z tunelem animacyjnym. »

W Niepublicznym Przedszkolu w Siedleminie dzieci miały niespodziankę. Przyjechały do nich bibliotekarki z filii nr 1 w Jarocinie. Przywiozły teatrzyk kamishibai i książkę o jeżyku do poczytania. »

By zrobić śmiesznego gniotka duszka albo dynię, wystarczyło przyjść dziś do filii nr 3. Takie oto śmieszne halloweenowe stworki dzieci tworzyły od samego rana. »

Anielski orszak grupy sześciolatków, uczestników projektu "Mała książka Wielki Człowiek" odebrało dyplomy za czytanie! »

Dzisiaj anielska grupa sześciolatków z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi odwiedziły bibliotekę. Spotkanie rozpoczęło się głośnym czytaniem opowiadania pt. "Bawimy się!" z książeczki "Jestem przedszkolakiem". »

W piątek w bibliotece w Wilkowyi panie z Klubu Seniorek przypomniały sobie lata młodości. Na spotkaniu Seniorki tańczyły "Makową Panienkę i Manuela" oraz "Walc Barbary z Nocy i Dni". »

Powrót na górę