Biblioteka

Ósmą edycję zajęć dla maluszków i ich rodziców czas zacząć!
Pierwsze spotkanie miało charakter organizacyjny. Zapoznano rodziców z zadaniami i zagadnieniami grup zabawowych.
»

Na poszukiwanie jesiennych skarbów do biblioteki w parku wybrały się dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Poziomka" w Jarocinie. »

W środę w witaszyckiej bibliotece odbyły się pierwsze zajęcia w ramach Klubu Zaczytanego Maluszka. Najpierw dzieci wysłuchały krótkiej bajki o kotku z książki "Na ratunek". »

Kolorowy autobus po ulicy mego miasta mknie. W rytmie tej znanej i lubianej piosenki, wesołym autobusem przyjechały do biblioteki w parku dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Poziomka" na zajęcia jesienne. »

Na pierwszym w tym roku szkolnym spotkaniu z przedszkolakami w Cielczy i Radlinie obchodziliśmy nietypowe święto - "Dzień Kropki". Dzieci wysłuchały bajeczki o tym jak kolorowy motylek sprawdzał jakie zwierzątka mieszkają albo przychodzą nad staw i co ciekawego tam się dzieje. »

Dziś w Bibliotece w Wilkowyi ruszył projekt "Mała książka - wielki człowiek". Z tej okazji gościła u nas grupa 6-latków z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. »

Powitać Panią Jesień w witaszyckiej bibliotece przyszły przedszkolaki z grupy pani Wiesławy Cisowskiej. Po tańcu na powitanie wysłuchały historii o wiewiórkach, które nie chciały się dzielić. »

Z okazji Dnia Kropki grupa "Kotków" z przedszkola w Mieszkowie wysłuchała książeczki "Kropka". Następnie bawiliśmy wyszukiwanie kropek w różnych kolorach. »

Powrót na górę