Biblioteka

Podczas kwietniowego spotkania w przedszkolach w Cielczy i w Radlinie dzieci poznały krasnala Hałabałę. Dowiedziały się jak autorka wymyśliła postać i o jakich przygodach opowiedział jej w ogrodzie. »

Podczas Akcji Dni Książki w Niepublicznym Przedszkolu "Marcinek" dzieci z całego przedszkola odwiedziły bibliotekę dziecięcą w parku, w której, przez cały tydzień, brały udział w przygotowanych dla nich zajęciach. »

Na poniedziałkowym spotkaniu integracyjnym mieszkańców w filii nr 2 szyliśmy piękne wiosenne bukiety tulipanów. »

Dzień Książki i Praw Autorskich stał się okazją do spotkania w mieszkowskiej bibliotece z uczniami klasy VI. Dzieci dowiedziały się po co tworzy się przypisy i jak je właściwie wykonać. »

Z okazji Światowego Dnia Książki dzieci z przedszkola Poziomka odwiedziły filię biblioteczną nr 2. Zapoznały się z księgozbiorem biblioteki, z zaciekawieniem oglądały różne książki. »

23 kwietnia z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich w Filii w Wilkowyi przeprowadzono akcję "Książka w ciemno" »

23 kwietna w bibliotece w Golinie odbyła się lekcja biblioteczna dla klasy VII pt. "Irena Sendlerowa kobieta, która działała z potrzeby serca". Lekcja odbyła się w tygodniu upamiętniającym obchody 75 rocznicy Powstania w Getcie Warszawskim. »

Powrót na górę