Biblioteka

Czwartkowe zajęcia świetlicowe poświęciliśmy nie tylko na zabawy, które sprzyjają integracji grupy, ale także na problem, jakim jest dzielenie się i pomoc drugiej osobie. »

Pokaz multimedialny na fasadzie jarocińskiego ratusza okazał się wspaniały! »

Przez trzy dni w filii nr 3 odbywało się czytanie z okazji Dnia Niepodległości. Czytaliśmy jedno z opowiadań Pawła Wakuły "Pamiętnik małego Polaka.Opowieść o powstaniu Solidarności i upadku PRL", z książki "Odzyskana Niepodległość". »

Takie piękne biało - czerwone rozetki zrobili uczniowie podczas przerw na zbliżający się 11 listopada, Dzień Niepodległości. »

Dzisiaj gościliśmy w świetlicy szkolnej SP 3. Dzieci wzięły udział w pogadance nt. roli bajek w naszym życiu i po fragmentach odgadywały ich tytuły. »

6 listopada Bibliotekę w Golinie odwiedziła klasa I a. Dzieci wysłuchały pogadanki na temat odzyskania przez Polskę Niepodległości. Poznały symbole narodowe. Uczniowie okazali się małymi patriotami. »

W ostatnim tygodniu października zawitały do nas dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Poziomka". Starszaki wraz z bajkowym pajączkiem poszukiwały odpowiedzi na pytanie - dlaczego ludzie boją się pająków. »

5 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, dlatego do biblioteki w Wilkowyi przyszły 5-latki z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. »

Aby uczcić dzień postaci z bajek biblioteka w Cielczy przygotowała dla swoich czytelników błyskawiczny konkurs. »

Powrót na górę