Biblioteka

Konkurs całoroczny ”Palcem po mapie” rozstrzygnięty! W ciągu roku szkolnego uczniowie zmierzyli się z 84 pytaniami związanymi z geografią Polski i Świata. »

Podczas Tygodnia Czytania klasa I b przyszła do biblioteki w Cielczy na zajęcia związane z „Legendą o poznańskich koziołkach”. Na początek dzieci musiały uważnie wsłuchać się w treść legendy, żeby odpowiedzieć na kilka pytań. »

7 czerwca dzieci z zerówki z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi wraz z paniami bibliotekarkami wybrały się na wycieczkę do Jarocina. »

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Jaś i Małgosia"” na Spotkaniu z Bajeczką obejrzały teatr kamishibai "Piłka" Doroty Gellner. »

Oj, nie mogliśmy naszego gościa wczoraj wypuścić - mnóstwo pytań, cudowne opowieści i przykłady kobiet walecznych, bohaterskich i zwyczajnych, o których historia milczy, a którym wiele zawdzięczamy »

W poniedziałek odbyła sie już 8 edycja konkursu "Mistrz pieknego czytania"w Bibiotece w Golinie. »

W przeddzień Światowego Dnia Ochrony Przyrody, 4 czerwca uczniowie klasy II przyszli na zajęcia do biblioteki. Po wysłuchaniu, dlaczego powstał ten dzień i listu od przyrody wypowiadali się w jaki sposób mogą pomóc przyrodzie w jej kłopotach. »

Tradycyjnie już nasza biblioteka włączyła się w organizację Miejskiego Dnia Dziecka, który tym razem przebiegał pod hasłem sportu. »

W piątkowe popołudnie, wyruszyliśmy na rajd z klasą VI b, wraz z wychowawcą. Trasa rajdu przebiegała śladami Niezapomnianego Krzyża, z legendy pod tym samym tytułem. »

W poniedziałkowe popołudnie w filii nr 2 odbyło się integracyjne spotkanie mieszkańców, na którym zajęliśmy się dekoracją muffinek. »

Powrót na górę