Biblioteka

W Oddziale dla Dzieci odbyło się Powiatowe czytanie dzieciom na 100- lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Gościem oddziału była klasa III ze Szkoły Podstawowej nr 2 »

W ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku niepodległości" we wtorek w bibliotece w Wilkowyi odbyły się warsztaty historyczne. »

Po krótkim powitaniu i rozmowie na temat aktualnej pory roku, przedszkolaki z Witaszyc uważnie wysłuchały bajki "Jesień" Małgorzaty Strzałkowskiej. Następnie odpowiadały na zagadki dotyczące jesieni. »

Na jesienną przygodę do filii nr 2 wybrały się dzieci z przedszkola Poziomka. Przedszkolaki uważnie wysłuchały bajki "Jesień w stumilowym lesie". »

W filii nr 2 odbyły się warsztaty "Legendoczytacze na szlaku niepodległości". Zajęcia polegały na stworzeniu questu o tematyce niepodległościowej dotyczącej naszego regionu - Ciświcy. »

Grupa jarocińskich seniorów, uczestników projektu Senior Plus, udała się na wypoczynek nad Bałtyk. »

W miniony piątek odbyło się inauguracyjne spotkanie DKK po wakacjach i jednocześnie 10 urodziny Klubu. »

W tym roku obchodzimy 100. rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego i 100.rocznicę Odzyskania Niepodległości. Szkoła w Wilkowyi nosi imię Powstańców Wielkopolskich, dlatego z tej okazji, do biblioteki w Wilkowyi została zaproszona autorka hymnu szkolnego pani Benedykta Świderska, emerytowana nauczycielka. »

Powrót na górę