Biblioteka

Do biblioteki w parku zostały zaproszone dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Jaś i Małgosia" w Jarocinie. Przedszkolaki zapoznały się z księgozbiorem biblioteki, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachowywać. »

25 listopada w "Święto Misia" bibliotekę odwiedziła klasa I a. Dzieci poznały historię święta najpopularniejszego pluszaka na świecie. »

21 listopada filie odwiedziły przedszkolaki, które przyszły na "Święto Misia", które przypada 25 listopada. Dzieci wysłuchały opowieści D. Mellinga "Kochamy Cię, Misiu Tulisiu". »

Ponad 200 osób zebrało się 20 listopada 2019 roku na rynku na otwarciu nowej siedziby filii nr 1 Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin. Jednak zanim Kamienica Kultury stała się tak wspaniałym miejscem minęło trochę czasu. »

Dzisiaj bibliotekarki z Filii w Wilkowyi zorganizowały spotkanie z uczniami klasy piątej z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. »

Ponad 200 osób: zaproszonych gości, czytelników i mieszkańców zgromadziło się wieczorem przed Kamienicą Kultury, by po wspólnym odliczaniu od 10 do 1 i włączeniu neonu, oficjalnie wejść do nowej siedziby filii nr 1! »

Misie Popołudniowe z Niepublicznego Przedszkola „Marcinek” wspólnie z pluszakami gościły w Oddziale dla Dzieci. »

Takiego wydarzenia w naszej bibliotece nie było! »

Powrót na górę