Biblioteka

Czy jajko jest mądrzejsze od kury? - próbowały się dowiedzieć 3 najmłodsze grupy z przedszkola w Cielczy i w Radlinie podczas przedświątecznego spotkania z książką. »

W tygodniu upamiętniającym obchody 76. rocznicy wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim przeprowadzono dzisiaj w Filii w Wilkowyi małą lekcje historii dla 6-latków i 5-latków z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. »

W zimne kwietniowe popołudnie grupa pań w filii bibliotecznej w Cielczy zabrała się energicznie do pracy. Z materiałów w kropeczki o pastelowych delikatnych barwach panie wykrawały i zszywały nieduże zgrabne tulipanki. »

W zimny poranek do biblioteki w parku przybyły wesołe Plastusie z Niepublicznego Przedszkola Marcinek w Jarocinie. Dzieci uczestniczyły w świątecznych zajęciach. »

Za nami kolejne spotkanie z cyklu "Nie taka inność straszna...". Tym razem naszymi gośćmi były Barbara Turek i Dominika Frydrych. Barbara jest osobą niepełnosprawną, zaś Dominika pomogła napisać książkę o jej radzeniu sobie z niepełnosprawnością. »

Pierwsze spotkanie z seniorkami w Golinie przebiegało w wielkanocnym nastroju. »

Uczniowie z klasy II Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Jarocinie odwiedzili bibliotekę w parku biorąc udział w zajęciach wielkanocnych. »

Powrót na górę