Biblioteka

W Kamienicy Kultury gościliśmy dwie grupy dzieci ze Szkoły Podstawowej w Komorzu Przybysławskim. Uczniowie zostali oprowadzeni po nowym budynku i zapoznali się z intrygującymi nazwami pomieszczeń bibliotecznych. »

Wieczór andrzejkowy to jedyny taki dzień w roku, gdzie można wróżyć i poznawać przyszłość. W dzisiejszym dniu przygotowano mini andrzejki dla dzieci z grupy zabawowej. »

W związku z obchodzonym 25 listopada Światowym Dniem Pluszowego Misia biblioteka w Wilkowyi zorganizowała spotkanie z 4-latkami z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. »

Zabawy spod trzepaka czyli jak to kiedyś bywało, kiedy dzieciakom się chciało - to trzecie już spotkanie z dziećmi w ramach projektu "Bibliotekarze w akcji", oparte na szkoleniu klanzowym. »

Filia w Cielczy dołączyła do eko rewolucji zgodnie z którą człowiek stara się generować jak najmniej odpadów, a tym samym nie zanieczyszczać środowiska. »

Tegoroczne obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia rozpoczęliśmy już kilka dni wcześniej, tak aby każda grupa przedszkolaków z Cielczy i Radlina mogła dobrze zapoznać się z misiami – bohaterami książek, oraz pluszowymi miśkami, które gościły na naszych spotkaniach. »

Misie Poranne z Niepublicznego Przedszkola Marcinek w Jarocinie na powitanie z bibliotekarką przybijały piątki. »

W filii nr 3 podczas przerw odbywały się misiowe warsztaty, podczas których powstawały ekotorby z misiem oczywiście. »

Z okazji Dnia Pluszowego Misia 25 listopada witaszycką bibliotekę odwiedziła grupa dzieci z miejscowego przedszkola. Po wysłuchaniu bajki „Kochamy Cię, Misiu Tulisiu” i obejrzeniu książeczek z misiami przedszkolaki wzięły udział w licznych zabawach. »

Powrót na górę