Biblioteka

Tematem listopadowego spotkania integracyjnego mieszkańców Ciświcy i Ługów było szydełkowanie. »

Dzisiaj w bibliotece w Wilkowyi obchodziliśmy Mikołajki. Wszyscy czytelnicy za wypożyczone książki otrzymywali zakładki. Akcja "Zakładka do książki na Mikołaja" cieszyła się ogromnym zainteresowaniem szczególnie wśród uczniów klasy I i II. »

Dzień przed Mikołajkami spotkaliśmy się z przedszkolakami z grupy popołudniowej aby porozmawiać o tym jak przygotowują się do świąt. »

Dziś na czytelników biblioteki w Cielczy czekał koszyk pełen wróżb. Można było wylosować jedną i dowiedzieć się co nas czeka w najbliższym czasie. Ochotników było wielu, a przy odczytywaniu wróżb było bardzo dużo śmiechu. »

W piątek 29 listopada do biblioteki w Wilkowyi zostali zaproszeni uczniowie klasy II z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. Odbyła się dla nich lekcja biblioteczna "Duchy Polskich Zamków". Podczas spotkania uczestnicy poznali kilka strasznych legend z naszego regionu. »

Biblioteka w parku zamieniła się w magiczne miejsce, które odwiedzili uczniowie z klasy II Szkoły Podstawowej nr 5 w Jarocinie. »

W czwartek 28.11.2019 r. w bibliotece w Wilkowyi odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. "Ilustracja do pierwszej wypożyczonej książki". Wszystkie prace były bardzo ładne i "świeżo upieczeni" czytelnicy otrzymali upominki. »

Czekające wydarzenia, porady na przyszłość, imię przyszłego męża... Dziś mogli je poznać odwiedzający filię w Mieszkowie, wróżąc sobie przy pomocy kości do gry, butelki i serc z imionami. »

Powrót na górę