Biblioteka

W dniu nadejścia astronomicznej Wiosny bibliotekę w Golinie odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola. »

To było nasze pierwsze spotkanie, zapoznawcze. Dzieci dowiedziały się jak można zapisać się do bibliotek, ile możemy trzymać książki w domu, kto otrzymuje kartę czytelnika? »

Pandy wielkie to jeden z gatunków zwierząt narażonych na wyginięcie. Nie są to niestety jedyne takie zwierzęta, ponieważ ekspansja człowieka i zmiany klimatyczne przyczyniają się do zmniejszania terytoriów oraz niszczenia pokarmu wielu gatunków zwierząt, także w Polsce. »

W ramach akcji "Pochwal się swoim hobby w Bibliotece" Aleksandra Skowron, uczennica klasy VIII ze SP 3, opowiedziała o swoim zainteresowaniu – świnkach morskich. »

Uczniowie z klasy I Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie wzięli udział w wiosennych zajęciach. Na początku zapoznali się z księgozbiorem oraz regulaminem biblioteki. »

Poranek w bibliotece spędzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie. Po zapoznaniu z biblioteką dzieci wysłuchały opowiadań Marii Kownackiej "Razem ze słonkiem. Przedwiośnie". »

W Święto Kobiet Filia nr 5 przygotowała dla czytelniczek koszyk pełen cytatów i żarcików - z kobietami w roli głównej oczywiście. »

Powrót na górę