Biblioteka

Filia w Cielczy dołączyła do eko rewolucji zgodnie z którą człowiek stara się generować jak najmniej odpadów, a tym samym nie zanieczyszczać środowiska. »

Tegoroczne obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia rozpoczęliśmy już kilka dni wcześniej, tak aby każda grupa przedszkolaków z Cielczy i Radlina mogła dobrze zapoznać się z misiami – bohaterami książek, oraz pluszowymi miśkami, które gościły na naszych spotkaniach. »

Misie Poranne z Niepublicznego Przedszkola Marcinek w Jarocinie na powitanie z bibliotekarką przybijały piątki. »

W filii nr 3 podczas przerw odbywały się misiowe warsztaty, podczas których powstawały ekotorby z misiem oczywiście. »

Z okazji Dnia Pluszowego Misia 25 listopada witaszycką bibliotekę odwiedziła grupa dzieci z miejscowego przedszkola. Po wysłuchaniu bajki „Kochamy Cię, Misiu Tulisiu” i obejrzeniu książeczek z misiami przedszkolaki wzięły udział w licznych zabawach. »

Do biblioteki w parku zostały zaproszone dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Jaś i Małgosia" w Jarocinie. Przedszkolaki zapoznały się z księgozbiorem biblioteki, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachowywać. »

25 listopada w "Święto Misia" bibliotekę odwiedziła klasa I a. Dzieci poznały historię święta najpopularniejszego pluszaka na świecie. »

21 listopada filie odwiedziły przedszkolaki, które przyszły na "Święto Misia", które przypada 25 listopada. Dzieci wysłuchały opowieści D. Mellinga "Kochamy Cię, Misiu Tulisiu". »

Powrót na górę