Aktualności

O tym jak bezpiecznie poruszać się na drodze i w drodze do przedszkola czy biblioteki dowiedziały się nowe grupy przedszkolaków w filii nr 2 w Jarocinie. »

Dyskusyjny Klub Książki rozpoczął dziesiąty sezon swoich spotkań. Na wrześniowym spotkaniu mówiliśmy oczywiście o wakacjach i lekturach wakacyjnych. »

Kolejne warsztaty historyczne, w ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku", odbyły się w Filii w Wilkowyi w piątek 15 września 2017r., prowadził je pan Michał Czerniawski. »

Jarocińska wieża ciśnień w piątek została zaczarowana w piątek przez dzieci. Były baśnie, księżniczki, rycerze i smoki. Dobra zabawa w świecie literackiej fantazji i czas, spędzowny rodzinnie wokół książek i z biblioteką! »

W filii w Golinie w piątkowe popołudnie odbyło się drugie spotkanie w ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku". Tym razem były to warsztaty historyczne prowadzone przez Michała Czerniawskiego. »

W witaszyckiej bibliotece w środowe popołudnie, odbyło się drugie spotkanie w ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku". Michał Czerniawski, prowadzący zajęcia, opowiedział czym jest historia i jak historyk poznaje przeszłość. »

Powrót na górę