Biblioteka

23 kwietnia z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich w Filii w Wilkowyi przeprowadzono akcję "Książka w ciemno" »

23 kwietna w bibliotece w Golinie odbyła się lekcja biblioteczna dla klasy VII pt. "Irena Sendlerowa kobieta, która działała z potrzeby serca". Lekcja odbyła się w tygodniu upamiętniającym obchody 75 rocznicy Powstania w Getcie Warszawskim. »

W tym roku sala wiejska w Cielczy zamieniła się w statek wycieczkowy, na którym odbywał się bal marynarski, czyli siódme już Babskie Cumpry. Na pokładzie stawiły się kandydatki na marynarzy, oficerów i kapitanów przebrane w odpowiednie stroje. »

23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji filia w Witaszycach przygotowała tradycyjnie okolicznościową gazetkę i wystawkę książek. Dla czytelników zorganizowała akcję pt. "Randka w ciemno z książką dla małych i dużych". »

W Filii w Wilkowyi na czwartkowym spotkaniu panie z Klubu Seniorek uczciły 75. rocznicę Powstania w Getcie Warszawskim. »

W Filii nr 5 zapachniało czekoladą. W czwartkowe popołudnie uczestniczki zajęć kulinarnych raczyły się czekoladowymi słodkościami. Przed tą niewątpliwie najprzyjemniejszą częścią spotkania, panie obejrzały przygotowaną na tę okoliczność prezentację multimedialną. »

Powrót na górę