Biblioteka

Uczestnicy półkolonii z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Jarocinie wzięli udział w zajęciach o inności z elementami biblioterapii. »

W filii w Witaszycach od poniedziałku trwają zajęcia. Dzieci wykonują prace plastyczne i świetnie się bawią. »

Ferie w filii nr 2 rozpoczęliśmy od zrobienia własnej gry, wzorując się na grze planszowej Bałwanek z dwutygodnika Świerszczyk. »

W Bibliotece w Golinie było kocio i walentynkowo a także wiosennie. Na początku było słowo czyli czytanie fragmentów książek. A potem zajęcia, nawet mimo braku prądu. »

W ramach współpracy ze szkołą w Filii w Wilkowyi, w pierwszy dzień ferii, zorganizowane zostały zajęcia z dziećmi z półkolonii szkolnych. »

W pierwszy dzień ferii Bibliotekę w Golinie odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola. Spotkaniu towarzyszyła książka "Marysia i psotny kotek". »

Stare gry i zabawy podwórkowe - oto co zaproponowano najmłodszym czytelnikom w Filii nr 1 "Pod Ratuszem". »

"Reportaż to zobaczenie rzeczywistości na własne oczy, wyjście zza biurka" tak pisze reportaże Marcin Kołodziejczyk, o czym mogliśmy przekonać się czytając lutową lekturę Dyskusyjnego Klubu Książki "Bardzo martwy sezon. Reportaż naoczne". »

Biblioteka w Cielczy od sześciu lat włącza się do tematycznych nocy organizowanych przez szkołę. Rozpoczynająca ferie zimowe noc z 9/10 lutego przeniosła nas w baśniowo-legendową Krainę Fantazji. Biblioteczny przystanek związany był z opowieściami o miejscowych czarownicach. »

Powrót na górę