Biblioteka

Pod takim tytułem odbyło się spotkanie z dziećmi świetlicowymi, połączone z głośnym czytaniem. Podczas tych zajęć dzieci same mogły się przekonać czym jest czytanie wrażeniowe, jak czytać, żeby skupić na sobie uwagę słuchaczy i rozbudzić w nich ciekawość. »

Uczniowie kl. 5 ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Jarocinie uczestniczyli w spotkaniu o "Tradycjach Bożonarodzeniowych", które poprowadziła Renata Królak z Muzeum Regionalnego w Jarocinie. »

W czwartek bibliotekarka z Filii w Wilkowyi zapoznała uczniów klas I-III z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Łuszczanowie z książką Joanny Jodełki "Jarocin dla dzieci. Gra spacerowa". »

Książeczka Joanny Jodełki, która trafi do każdego dziecka w Gminie Jarocin była okazją do spotkania w bibliotece w Golinie. »

Podczas zajęć plastycznych inspirowanych książką "Jarocin dla dzieci. Gra spacerowa" Joanny Jodełki dzieci wykonywały torby z motywami jarocińskimi. »

Odwiedziny w Kamienicy Kultury dostarczyły uczniom klasy III Szkoły Podstawowej nr 5 w Jarocinie wiele wrażeń. Najpierw aktywnie słuchali bajki o "Złej Gwiazdkowej Czarownicy", potem bawili się oraz malowali ozdoby na choinkę. »

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym grudniowe spotkanie Klubu Seniorek minęło w świątecznej atmosferze. »

Powrót na górę