Biblioteka

W filii bibliotecznej w Cielczy oraz w szkole uczniowie obchodzili dziś Światowy Dzień Pluszowego Misia. »

W poniedziałek 5-latki z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi świętowały w bibliotece Światowy Dzień Pluszowego Misia. Wszyscy przyszli ze swoimi pluszakami. Na początku dzieci dowiedziały się skąd wzięło się to święto oraz poznały postaci niektórych bajkowych misiów. »

Dzień Pluszowego Misia świętowaliśmy z sześciolatkami z Niepublicznego Przedszkola "Poziomka". Dzieci poznały historię najpopularniejszego pluszaka Kubusia Puchatka. »

W niedzielę będziemy obchodzić Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji na zajęcia biblioteczne zaprosiłam klasę I b z wychowawcą. Na początku naszego spotkania dzieci poznały jedną z wielu opowieści o niezwykłym misiu Wojtku, z książki Łukasza Wierzbickiego "Dziadek i niedźwiadek". »

W czwartkowe popołudnie 22 listopada w filii w Witaszycach odbyły się warsztaty mydlarskie. Panie skomponowały i wykonały własne mydełka. »

Książeczki, w których bohaterami są misie, miały okazję obejrzeć dzieci z przedszkola "Tęcza" w Cielczy i w Radlinie. »

W środę w Filii nr 2 odbyło się spotkanie uczniów klas ósmych z panem Jakubem Staszakiem, autorem książki "Nie tylko latające kompanie". »

W środę 21 listopada 2018 r. do biblioteki w Wilkowyi zostali zaproszeni uczniowie klasy II z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. Odbyła się dla nich lekcja biblioteczna "Duchy Polskich Zamków - Kraków". »

Na dworze zimno, więc warto wybrać się na wirtualny spacer po Jarocinie. »

Powrót na górę