Biblioteka

29 listopada w filii w Golinie odbyła się prelekcja Jakuba Staszaka dotyczącego udziału Jarociniaków w Powstaniu Wielkopolskim 1918-1919. »

W czwartkowy poranek na Plastusie Poranne z Niepublicznego Przedszkola „Marcinek” czekało mnóstwo atrakcji związanych z Andrzejkami. »

W środę 28.11.2018 r. w Filii w Wilkowyi odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. "Ilustracja do pierwszej wypożyczonej książki". »

27 listopada br. filię w Golinie odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie. Jak co roku przyszły n Święto Misia,które przypada w listopadzie. »

26 listopada odbyło się kolejne spotkanie integracyjne mieszkańców w filii nr 2, które poprowadziła pani Anna Kramarczyk. Tym razem ozdabialiśmy świąteczne skarpety, uszyte przez panią Anię. Humory i pomysły dopisały, każdy bowiem wykonał własną, oryginalną skarpetę. »

We wtorkowy poranek w bibliotece w Witaszycach uczniowie klasy III przenieśli się w czasie o ponad 100 lat. Dzięki Panu Marcinowi Sikorskiemu ze Stowarzyszenia "Jedność" znaleźli się w sercu Powstania Wielkopolskiego oraz mogli poczuć się jak żołnierze w szeregach walczącego Wojska Wielkopolskiego. »

Dzień Postaci z Bajek stał się znakomitą okazją do spotkania z grupą "Pszczółek" z przedszkola w Mieszkowie. Dzieci opowiadały o swoich ulubionych bohaterach z książek i kreskówek oraz obejrzały kilka książek z biblioteki, odgadując jakie postacie są na okładkach. »

Powrót na górę