Biblioteka

Zapraszamy do zapoznania się z wakacyjną ofertą bezpłatnych zajęć w filiach naszej biblioteki »

"Wiem, bo czytam" to tytuł całorocznego konkursu organizowanego w bibliotece w Cielczy. Prawidłowe odpowiedzi zliczane są przez cały rok szkolny, a uczniowie z największą ilością punktów otrzymują nagrody książkowe. »

Biblioteka na festynie szkolnym w Mieszkowie. Tym razem wraz z uczestnikami festynu w Zespole Szkół w Mieszkowie biblioteka postanowiła coś zmalować. »

Dzisiaj 5-latki z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi odwiedziły bibliotekę. Na początku spotkania dzieci wysłuchały opowiadania pt. "Zaczarowane sznurowadła" z książeczki "Jestem przedszkolakiem". »

Na ostatnie przedwakacyjne spotkanie w bibliotece w Witaszycach wybrały się przedszkolaki z najmłodszej grupy. Po przeczytaniu bajki "Zuzia na plaży" dzieci przeniosły się na słoneczną plażę, gdzie rozmawiały, odgadywały zagadki, bawiły się, oglądały wakacyjne rekwizyty i co najważniejsze, poznały zasady bezpiecznej kąpieli. »

Dziś moc atrakcji na rynku. Za oknem eko-festyn a w bibliotece „Pod Ratuszem” uczymy się o bezpieczeństwie podczas wakacji. »

Pomimo upalnych dni do witaszyckiej biblioteki przyszły dzieci z miejscowego przedszkola. Po wysłuchaniu bajki "Pan Brumm jedzie pociągiem" rozmawialiśmy o jej treści. »

Czerwcowe spotkania MDKK upłynęły nam na rozmowie wokół książki "My dwie, my trzy, my cztery". Autorka Sarah Crossan podejmuje w niej trudny temat pozostawienia dziecka przez rodziców. Apple to nastolatka wychowywana przez swoją konserwatywną babkę. »

Spotkanie z Elizą Piotrowską we filii w Mieszkowie zakończyło cykl spotkań z pisarzami w ramach projektu „Regał na nudę. Twórczyni "Cioci Jadzi" z humorem opowiadała o swoich książkach, spotkaniach z czytelnikami i niezwykłym życiu w odległej Brazylii. »

Powrót na górę