Biblioteka

W przeddzień Światowego Dnia Ochrony Przyrody, 4 czerwca uczniowie klasy II przyszli na zajęcia do biblioteki. Po wysłuchaniu, dlaczego powstał ten dzień i listu od przyrody wypowiadali się w jaki sposób mogą pomóc przyrodzie w jej kłopotach. »

Tradycyjnie już nasza biblioteka włączyła się w organizację Miejskiego Dnia Dziecka, który tym razem przebiegał pod hasłem sportu. »

W piątkowe popołudnie, wyruszyliśmy na rajd z klasą VI b, wraz z wychowawcą. Trasa rajdu przebiegała śladami Niezapomnianego Krzyża, z legendy pod tym samym tytułem. »

W poniedziałkowe popołudnie w filii nr 2 odbyło się integracyjne spotkanie mieszkańców, na którym zajęliśmy się dekoracją muffinek. »

Maj stał się w tym roku miesiącem wycieczek. Po odwiedzinach grupy ze Szkoły specjalnej przyszła kolej na grupy ze Stowarzyszenia Kulturalnego Winogrady oraz uczestników "Odjazdowego Bibliotekarza" z Jaraczewa. »

Dziś rano do filii nr 3 przyleciały niespodziewanie... małe pszczółki z przedszkola "Bajeczka". Dzieci przyszły obejrzeć bibliotekę. »

Jutro Dzień Mamy. Z tej okazji w filii nr 3 odbyły się zajęcia z decoupage'u, dla klasy I c. »

W sobotę 19 maja bibliotekarki z Filii w Wilkowyi zorganizowały autokarową wycieczkę do Śmiełowa na Noc Muzeów. Uczestnikami jej byli laureaci konkursu całorocznego "Ciekawe dlaczego?", a także panie z Klubu Seniorek. »

Powrót na górę