Aktualności

Z okazji Dnia Kundelka dzieci z Mieszkowskiego przedszkola z grupy Pszczółek wysłuchały bajki o królu psów. »

Dnia 26 października uczniowie z klasy III a Szkoły Podstawowej nr 3 w Jarocinie, zamienili się w turystów i odbyli wirtualny spacer z Myszką Ratuszanką. »

25 października obchodzimy Dzień Kundelka. Z tej okazji pomimo deszczowej pogody uczniowie klasy Ia odwiedzili naszą bibliotekę. Na początku odgadywali zagadki. Następnie opowiadali jaki jest kundelek. »

W związku z przypadającym dziś "Dniem Kundelka" zajęcia w przedszkolu w Cielczy dotyczyły piesków. Na początku dzieci obejrzały rożne książeczki, w których bohaterami są najlepsi przyjaciele człowieka. »

W ramach "Tygodnia legendoczytaczy" kończącego projekt "Legendoczytacze na szlaku" uczniowie klasy VI i VII z Mieszkowa mieli okazję zagrać w grę plenerową związaną z lokalnymi legendami. »

Pod hasłem "Księżniczki i królowie" zorganizowano dla uczniów klasy Ia i Ib spotkanie w ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku". »

Uczniowie klasy IIa w czwartkowe popołudnie po raz kolejny uczestniczyli w zajęciach z EkoPaki. Dowiedzieli się, że aluminium to metal srebrnobiały, odporny na działanie różnych kwasów, lekki
i bardzo mocny oraz łatwo daje się rozciągać do najcieńszych wymiarów.
»

W poniedziałkowe popołudnie w Filii nr 2 odbyły się warsztaty wyplatania wianków. »

Piękna październikowa sobota służyła legendoczytaczom, którzy na rowerowych drezynach wyruszyli w poszukiwaniu zaklętych kamieni. »

Powrót na górę