Aktualności

Na przedświąteczne spotkanie do biblioteki w filii nr 2 zostały zaproszone dzieci z przedszkola Poziomka, które po wysłuchaniu Bajki "Choinka Pana Borsuka" ruszyły na poszukiwanie magicznej gwiazdki. »

W środę, 13 grudnia 2017r., w Filii w Wilkowyi odbyła się lekcja biblioteczna "Boże Narodzenie dawniej i dziś" dla uczniów klasy VII. »

Dzisiaj Filię w Wilkowyi odwiedziły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola w Wilkowyi. Pani bibliotekarka przeczytała im książeczkę pt. "Gwiazdka małego elfa". »

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Jaś i Małgosia" uczestniczyły w Świątecznym Spotkaniu z Bajeczką. »

Nie wyobrażamy sobie świąt bez lukrowanych pierników na choinkę. Uczestniczki projektu "Żyjmy zdrowiej panie i panowie" spotkały się 11 grudnia w czytelni filii bibliotecznej w Witaszycach. »

Maluchy z przedszkola "Jaś i Małgosia" w poniedziałkowy poranek przybyły do biblioteki w parku. Wysłuchały bajki pt."Wielka wyprawa Świętego Mikołaja". »

W sobotę, 9 grudnia czytelnia w parku zamieniła się na chwilę w warsztat krawiecki, gdzie wszyscy chętni (zainteresowanie warsztatami przerosło nasze oczekiwania) mogli uszyć krasnala z filcu. »

Powrót na górę