Okres przedświąteczny to czas odwiedzin w bibliotekach.
Dzisiaj Oddział dla Dzieci gościł grupę Misiów z Niepublicznego Przedszkola z Bachorzewa. Spotkanie rozpoczęto od warsztatów malowania tytki wielkanocnej. Dzieci wysłuchały Przygód Fenka pt. „ Wielkanoc”, z których dowiedziały się o tradycjach i zwyczajach Wielkiej Nocy.
»

O różnych zwyczajach i obrzędach w Europie i Polsce rozmawiały dzieci ze szkolnej grupy "zerówki". »

Z okazji Dnia Motyla do biblioteki w Witaszycach zostały zaproszone przedszkolaki z miejscowego przedszkola pod opieką pani Joanny Mikołajczak. Na początek dzieci wysłuchały bajki o pewnej bardzo głodnej gąsienicy. »

Wiosna nadchodzi wielkimi krokami. Dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Jaś i Małgosia” idąc do biblioteki w parku obserwowały oznaki wiosny. »