Biblioteka

3 kwietnia w bibliotece w Golinie odbyło się spotkanie Klubu Przyjaciół Biblioteki. Tematem przewodnim była Wielkanoc. »

Na grupach zabawowych królowały kolorowe piłki. Na początku rodzice ze swoimi pociechami obejrzały teatrzyk kamishibai pt. "Piłka" Doroty Gellner. »

2 kwietnia w urodziny H. Ch. Andersena obchodzone jest Święto Książki Dziecięcej. To też klasa III przyszła na to święto do filii. »

Mimo, że "Tydzień z Internetem" już za nami, to i tak uczniowie bardzo chętnie wzięli udział w zabawie w kodowanie, czyli malowaniu obrazków według kodu. »

Choć zasoby wody, zwłaszcza tej w kranie wydają się dzieciom nieograniczone, to faktem jest, że miliony osób cierpi z powodu utrudnionego dostępu do niej. »

Klasa III ze Szkoły Podstawowej w Cielczy została zaproszona do biblioteki na lekcję biblioteczną związaną lekturą "Afryka Kazika". »

Z okazji Tygodnia z Internetem również w bibliotece "Pod Ratuszem" uczniowie kl. III a Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie doskonalili swoje umiejętności kodowania. »

Powrót na górę