Biblioteka

W lipcowe popołudnie w ramach spotkań integracyjnych panie w filii nr 2 oddawały się czystej przyjemności, podwójnej przyjemności. »

Pieski, rybki, małpki a nawet węże opanowały bibliotekę w Mieszkowie. Wszystko za sprawą warsztatów "Balonowy zawrót głowy". »

Dzieci z przedszkola w Mieszkowie za sprawą biblioteki spędzają te wakacje z "Ciocią Jadzią". Co tydzień przedszkolaki słuchają dwóch kolejnych rozdziałów z serii autorstwa Elizy Piotrowskiej. »

Mimo, że w bibliotece w parku zapowiadało się strasznie na widok pająków, nietoperzy duchów i czarnych kotów to było bardzo wesoło. »

Kolejne wakacyjne zajęcia dla dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni w bibliotece w Wilkowyi. Tym razem przedszkolaki wysłuchały książeczki pt. "Piraci Ahoj, przygodo!" oraz wierszy Jana Brzechwy "Przyjście lata" i "Psie smutki". Później na warsztatach plastycznych wykonały kolorowe meduzy z talerzyków papierowych i wstążeczek. »

Mogą być dla całej rodziny, albo dobrze sprawdzające się do gry w 2 osoby. Takie które nie znudzą po dłuższym graniu, albo lekkie, szybkie które pozwalają graczom, rywalizować ze sobą. »

W najgorętszy dzień czerwca przypadł finał Bajkowego regału na nudę - projektu czytelniczego jarocińskiej biblioteki, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin. »

Dzisiaj w bibliotece w Wilkowyi odbyły się zajęcia wakacyjne dla dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. Na początku przedszkolaki wysłuchały trzech książeczek: "Pszczółka Psotka", "Pszczoła i miód" oraz "Miś łakomczuch". »

Dzieci biorące udział w półkoloniach zorganizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Witaszyc przyszły 25 czerwca do miejscowej biblioteki. »

Powrót na górę