Biblioteka

Dzisiaj w bibliotece w Wilkowyi dinozaury obchodziły swoje święto. Z tej okazji zaproszono grupę 6-latków z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni na lekcję biblioteczną. Spotkanie rozpoczęło się od czytania książek o przygodach dinozaurów. »

W Dniu Dinozaura przedszkolaki z miejscowego przedszkola odwiedziły bibliotekę w Witaszycach. Po przeczytaniu bajki dzieci rozpoczęły dinozabawy. »

Czy warto segregować odpady? Zdecydowanie tak! Przekonały się o tym dzieci z klas III ze Szkoły Podstawowej w Mieszkowie, które przyszły do biblioteki na spotkanie z przedstawicielką ZGO. »

W Dzień Dinozaura uczniowie klasy I A przyszli do biblioteki na lekcję o dinozaurach ale nie spodziewali się, że trafią do bibliotecznego Parku Jurajskiego. »

Dla chcącego nic trudnego – nie ma zimą śniegu za oknem, to zrobimy go sami… Bibliotekarki z Kamienicy Kultury odwiedziły przedszkole w Prusach, by poczytać im o przygodach "Toli w przedszkolu" . »

Na wtorkowym spotkaniu integracyjnym mieszkańców Ciświcy i Ługów odbyły się warsztaty robienia betonowych świeczników i doniczek. »

Pasowanie na czytelnika jest ważnym wydarzeniem dla biblioteki i pierwszoklasistów. W tym dniu dzieci, które są już uczniami, stały się także czytelnikami. »

Kiedy uczniowie klas pierwszych poznali już większość liter alfabetu i mogą samodzielnie czytać przychodzi czas aby uroczyście przyjąć ich do grona czytelników biblioteki w Cielczy. »

Strasznie brakuje nam śniegu, dlatego z przedszkolakami z grupy popołudniowej wysłuchaliśmy bajki pt. "Bal bałwanka" i daliśmy się ponieść naszej wyobraźni. »

Powrót na górę