Biblioteka

Takie piękne biało - czerwone rozetki zrobili uczniowie podczas przerw na zbliżający się 11 listopada, Dzień Niepodległości. »

Dzisiaj gościliśmy w świetlicy szkolnej SP 3. Dzieci wzięły udział w pogadance nt. roli bajek w naszym życiu i po fragmentach odgadywały ich tytuły. »

6 listopada Bibliotekę w Golinie odwiedziła klasa I a. Dzieci wysłuchały pogadanki na temat odzyskania przez Polskę Niepodległości. Poznały symbole narodowe. Uczniowie okazali się małymi patriotami. »

W ostatnim tygodniu października zawitały do nas dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Poziomka". Starszaki wraz z bajkowym pajączkiem poszukiwały odpowiedzi na pytanie - dlaczego ludzie boją się pająków. »

5 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, dlatego do biblioteki w Wilkowyi przyszły 5-latki z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. »

Aby uczcić dzień postaci z bajek biblioteka w Cielczy przygotowała dla swoich czytelników błyskawiczny konkurs. »

W środę w bibliotece w Witaszycach odbyło się drugie spotkanie w ramach Klubu Zaczytanego Maluszka. Dzieci wysłuchały bajkę, śpiewały, tańczyły, bawiły się chustą i rozwijały sprawność ruchową w zabawach z tunelem animacyjnym. »

W Niepublicznym Przedszkolu w Siedleminie dzieci miały niespodziankę. Przyjechały do nich bibliotekarki z filii nr 1 w Jarocinie. Przywiozły teatrzyk kamishibai i książkę o jeżyku do poczytania. »

By zrobić śmiesznego gniotka duszka albo dynię, wystarczyło przyjść dziś do filii nr 3. Takie oto śmieszne halloweenowe stworki dzieci tworzyły od samego rana. »

Powrót na górę