Biblioteka

Od 8 do 13 lutego można wykonać w Bibliotece walentynkową kartkę. Chętnych nie brakuje, a każda kartka pomimo podsuniętych pomysłów na jej projekt jest wyjątkowa i oryginalna. »

Ogólnopolski Dzień Pisania Piórem to dobry moment, aby poprawić wygląd swojego pisma ręcznego, znaleźć sposób na relaks i odprężenie lub odkryć nowe hobby. O czym mogli przekonać się czytelnicy z biblioteki w parku, wpisując swe ulubione książki i autorów. »

W Filii w Wilkowyi ruszyła już Poczta Walentynkowa. Akcja ta jest przeprowadzana razem ze Samorządem Szkolnym. »

W poniedziałkowy poranek 11 lutego w witaszyckiej bibliotece odbyły się warsztaty tworzenia masek karnawałowych.
Na początku panie wybrały kolor i kształt maski.
»

Jadwiga Podeszwa, autorka książek o regionie, tym razem zaproponowała nam, zbiór "Opowiadania", których tematem są uczucia. »

Czy umówisz się z poznaną w internecie osobą? Czy plagiat też jest przemocą? Jak reagować na hejt i ośmieszające nas filmiki w Internecie? »

Odwiedziny dzieci z Przedszkola "Poziomka" związane były z obchodzonym w styczniu Międzynarodowym Dniem Kubusia Puchatka oraz Międzynarodowym Dniem Przytulania. »

W ostatni dzień stycznia odbyło się pierwsze spotkanie w tym roku klubu MDKK. Tym razem poznaliśmy "Koralinę" Neila Gaimana. Książka znanego amerykańskiego autora fantastyki większość z nas bardzo zaciekawiła. »

Na styczniowym spotkaniu Klubu e-Seniora robot Scotti pokazał co potrafi... Dźwięki, światła, reakcja na dotyk i światło i nie tylko. »

Powrót na górę