Święta już za pasem. Z tej okazji, dzieci świetlicowe wzięły udział w zajęciach o tradycjach i zwyczajach wielkanocnych. »

Kolorowe pisanki wielkanocne to elementy, bez których nie wyobrażamy sobie Wielkanocy. Malowane, skrobane, oklejane, barwne lub monochromatyczne – pomysłów na ozdobienie wielkanocnych pisanek jest mnóstwo. »

Kto nie był, niech żałuje! Piękne kartki wielkanocne wykonane metodą scrapbookingu powstały na spotkaniu integracyjnym mieszkańców Ciświcy i Ługów w filii nr 2. »

Zbliżają się święta wielkanocne. Z tej okazji w czytelni biblioteki w Witaszycach odbyły się warsztaty decoupage. »

Po długiej przerwie w czytelni w parku odbyły się zajęcia rękodzielnicze, tym razem były to warsztaty z podstaw decoupage’u. »

Kolejne spotkanie warsztatowe dla seniorek w Wilkowyi poświęcone było filcowaniu wełny. »