Seniorzy własnoręcznie przygotowywali maści z dodatkiem olejków eterycznych i oleju kokosowego. »

Na kolejnym spotkaniu zorganizowanym przez filię nr 2 oraz Stowarzyszenie Edukacyjne "Trójka" mieszkańcy, pod okiem pani Natalii Piślewskiej, wykonywali kwiaty na każdą okazję. »

Kolejne spotkanie Klubu Seniorek w Filii w Wilkowyi. Na warsztatach panie wykonywały papierowe ozdóbki. »

Na pierwsze w tym roku spotkanie integracyjne mieszkańców Filia nr 2 oraz Stowarzyszenie Edukacyjne "Trójka" zaprosiły Natalię Piślewską. »

Zapraszamy uczniów i studentów kończących naukę oraz absolwentów szkół i uczelni, którzy nie mogą znaleźć pracy, do udziału w projekcie "Wykiełkuj na rynku pracy".
Informacje o projekcie i zapisy do 31 stycznia 2017 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Jarocin, ul. Park 3, tel. 62 747 23 46
»

W Filii nr 3 w Jarocinie przez cały tydzień trwały warsztaty tworzenia bombek zdobionych
kolorowymi sznureczkami z bibuły.
»