Podczas pięciu marcowych spotkań w filii nr 1 w ramach kursu "Smartfony, tablety i inne gadżety" jego uczestnicy zgłębiali wiedzę na temat łączenia się z Internetem, wykonywania, edycji i udostępniania zdjęć, wyszukiwania w Internecie, pobierania aplikacji, bankowości mobilnej i nie tylko. »

W ramach Tygodnia z Internetem seniorzy w JOK Jarocin spotkali się z Zuzanną Kuklą, która prowadzi swój profil na YouTube »

W ramach Tygodnia z Internetem w filii nr 1 "Pod Ratuszem" gościliśmy lokalnych vblogerów. Lidia i Jarosław Ostaszewscy opowiedzieli o tym jak zaczęła się ich przygoda z prowadzeniem vblogów "Dom i drewno" oraz "Blondynka potrafi" »

W ramach Tygodnia z Internetem panie z Klubu Przyjaciół Biblioteki w Golinie spotkały się by omówić i przejrzeć kulinarne blogi internetowe. »

27 marca 2017 r. grupa Senior WIGOR wybrała się na wycieczkę do Poznania - w ten dzień przypada Międzynarodowy Dzień Teatru - stąd głównym wyjazdu był spektakl baletowy "Jezioro Łabędzie" w auli Collegium da Vinci. »

Gośćmi wiosennego spotkania z bajeczką w Oddziale dla Dzieci była grupa Myszek z Marcinka. »

Tydzień z Internetem to doroczna, ogólnoeuropejska kampania, której celem jest zachęcenie do poznania możliwości, jakie daje Internet. W tym roku w czasie zajęć skupiliśmy się na obszarze szczególnie nam bliskim, na gotowaniu. »

Wybierając się na zakupy od dziś uczestniczki warsztatów rękodzielniczych w Bibliotece w Witaszycach będą zabierały ekologiczne torby własnoręcznie przez siebie malowane. »