Na początku spotkania zapoznaliśmy się z artystą poprzez krótki filmik o jego życiu, powołaniu i miejscach, w których odbywał służbę Bożą. »

Słoneczka z Niepublicznego Przedszkola Puchatek w Golinie gościły w Oddziale Dla Dzieci tworząc małą orkiestrę. »

W Tygodniu Bibliotek, Filia nr 2 zaprosiła specjalnego gościa - radną panią Zdzisławę Pilarczyk na głośne czytanie. »

Z okazji Tygodnia Bibliotek i 760-lecia Jarocina Bibliotekę w Witaszycach odwiedziła grupa dzieci z miejscowego przedszkola. »

W Filii w Wilkowyi z okazji Tygodnia Bibliotek odbyło się głośne czytanie książki J. Grali "Siedmiomilowe buty" przez przewodniczącą Koła Gospodyń Barbarę Skoczylas grupie zerowej z Niepublicznego Przedszkola w Wilkowyi. »