Z okazji roku Jane Austen, za sprawą Biblioteki w Mieszkowie, Klub Samopomocy Mieszko zmienił się w XVIII wieczny salonik. »

Seniorzy własnoręcznie przygotowywali maści z dodatkiem olejków eterycznych i oleju kokosowego. »

Na kolejnym spotkaniu zorganizowanym przez filię nr 2 oraz Stowarzyszenie Edukacyjne "Trójka" mieszkańcy, pod okiem pani Natalii Piślewskiej, wykonywali kwiaty na każdą okazję. »

Szóste już Babskie cumpry organizowane przez filię biblioteczną w Cielczy przeniosły nas z ubiegłorocznego dworu królewskiego w całkiem odmienne otoczenie czyli na amerykański „dziki zachód”. »

Kolejne spotkanie Klubu Seniorek w Filii w Wilkowyi. Na warsztatach panie wykonywały papierowe ozdóbki. »

Lutowe spotkanie klubu było okazją do poćwiczenia znajomości języka angielskiego. Zwróciliśmy uwagę na najczęściej spotykane słowa występujące na różnych stronach internetowych i w różnych programach. »

Zaproszone dzieci uczestniczyły w kociej lekcji - mnóstwo informacji o kotach przecież znajduje się w książkach! »