Na pierwsze spotkanie z EkoPaką w witaszyckiej bibliotece przyszli uczniowie z klasy I. Dzieci rozwiązywały zagadki związane z tematem, wysłuchały wiersza W. Ścisłowskiego "Raz na sośnie siadła pliszka". »

Filię w Mieszkowie odwiedzili uczniowie z klasy IV, którzy poznali historię pisma. Sięgała ona od najdawniejszego pisma obrazkowego, przez egipskie hieroglify, pisma klinowe, runiczne, arabskie aż po nowsze pismo dla niewidomych i… współczesne pismo obrazkowe. »

Niedługo Święta Wielkanocne, dlatego na kolejnych warsztatach w Bibliotece w Wilkowyi seniorki wykonywały kartki świąteczne. »

Za oknami już prawie wiosna, więc na czytaniach z przedszkolakami wybraliśmy się wraz z rodziną tatrzańskich świstaków na wiosenną wyprawę. »

Eko-Paka o aluminium dotarła do filii bibliotecznej w Golinie. Na to spotkanie zostały zaproszone dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie. »

16 marca w salę kominkową Pałacu Radolińskich w Jarocinie wypełnili miłośnicy historii, szczególnie tej regionalnej. Tego dnia odbyło się spotkanie z Piotrem Świątkowskim, autorem książki "Polakom i psom wstęp wzbroniony". »

"Bruno. Chłopiec, który nauczył się latać" opowieść Nadii Terranovy, na spotkaniu MDKK w Filii nr 2 »