Wielkanoc nadchodzi dużymi krokami, tak mówiły dzieci z Niepublicznego Przedszkola z Bachorzewa, które przybyły w środowy ranek do Oddziału dla Dzieci. »

Święta tuż, tuż. Z tej okazji dzieci z klasy Ia wzięły udział w zajęciach poświęconych tej tematyce. »

Dzieci zapoznały się z obrzędami, zwyczajami i obyczajami Wielkiego Postu i Wielkanocy. Następnie odpowiadały na pytania i rozwiązywały krzyżówkę. »

Zapraszamy 21 kwietnia, w godzinach 16.00 do18.00 odbędzie się dyżur pracowników Urzędu Skarbowego, dzięki którym będzie możliwe wysłanie przez Internet swojego rozliczenia podatkowego za rok 2016. »

Podczas szóstej Nocy z Andersenem Biblioteka w Wilkowyi zamieniła się w cesarski pałac a dzieci w krawców, ministrów, dworzan, rycerzy i tytułowych cesarzy. »

W ostatnim dniu marca w filii bibliotecznej w Cielczy odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelnika. Na początku dzieci zapoznały się z zasadami dotyczącymi zapisania się do biblioteki i wypożyczania książek. »

W ramach Tygodnia z Internetem w Bibliotece w Cielczy I w Bibliotece Głównej odbyły się warsztaty kreatywnego szycia EkoZabawka skierowane dla dzieci, młodzieży i dorosłych zgodnie z ideą recyclingu. »

Wiosenna aura zachęciła dzieci z Niepublicznego Przedszkola Marcinek” do odwiedzenia w filii nr 1 "Pod Ratuszem" »