Wieczór andrzejkowy to jedyny taki dzień w roku, gdzie można wróżyć i poznawać przyszłość. W dzisiejszym dniu przygotowano mini andrzejki dla dzieci z grupy zabawowej. »

Misie Poranne z Niepublicznego Przedszkola Marcinek w Jarocinie na powitanie z bibliotekarką przybijały piątki. »

Misie Popołudniowe z Niepublicznego Przedszkola „Marcinek” wspólnie z pluszakami gościły w Oddziale dla Dzieci. »

Maluszki w towarzystwie swoich pluszowych Misiów uczestniczyły w grupach zabawowych. Wysłuchały bajki "Miód Pana Niedźwiadka", w której pluszowa pacynka zaprosiła ich do wspólnej zabawy. »

Z czym albo z kim kojarzy się rzygacz? Tę zagadkę i wiele innych dotyczących naszego miasta rozwiązała pani Regina Gruchalska podczas spotkań z dziećmi w jarocińskich bibliotekach w ramach akcji Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. »

Dzieci na grupach zabawowych przywitano bajeczką "Dzień dobry" Meritxell Marti. Następnie wraz z opiekunami zaproszono ich do wspólnej zabawy przy wierszu "Kolorowe listki" . Największą radość maluszkom sprawiło malowanie jesiennego słoneczka farbami i wyklejanie go kolorowymi liśćmi. »

Myszki z Niepublicznego Przedszkola "Marcinek" w Jarocinie wzięły udział w jesiennych zabawach w bibliotece. Dzieci poznały wiersz Juliana Tuwima "Warzywa". Wymieniały potrawy w jakich one występują oraz rozwiązywały "Warzywne sudoku". »

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Jaś i Małgosia" w Jarocinie odwiedziły Oddział dla Dzieci w bibliotece w parku. Przeczytano im bajkę Małgorzaty Strzałkowskiej "Jesienna kura" podczas której odgadywały ukryte słowa. »

Pod takim hasłem odbyło się kolejne spotkanie grup zabawowych w bibliotece w parku. »