Myszki w Oddziale dla Dzieci

Myszki w Oddziale dla DzieciMyszki z Niepublicznego Przedszkola "Marcinek" w Jarocinie wzięły udział w jesiennych zabawach w bibliotece. Dzieci poznały wiersz Juliana Tuwima "Warzywa". Wymieniały potrawy w jakich one występują oraz rozwiązywały "Warzywne sudoku".

Przedszkolacy okazali się świetnymi kucharzami  biorącymi udział w zabawie "Zupa" oraz "Echo kuchenne".  Na koniec zajęć zachęcono dzieci do udziału w projekcie "Mała Książka Wielki Człowiek".
Podczas zajęć wykorzystano klanzowe inspiracje nabyte na warsztatach "Bibliotekarze w akcji".

Zajęcia zrealizowano w ramach projektu "Bibliotekarz w akcji" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin.