Plastusie Poranne z Niepublicznego Przedszkola „Marcinek” jako sześciolatki poznali już wszystkie literki. W środowy poranek odwiedziły Oddział dla Dzieci gdzie bawiły się literkami. »

Na czym polega praca bibliotekarza i co znajduje się w bibliotece, usłyszeli uczniowie z Akademii Dobrej Edukacji w Jarocinie. »

Bibliotekę w parku odwiedziły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Poziomka w Jarocinie. Z okazji Dnia Wiatru dzieci usłyszały wierszyki o psotnym wietrzyku. »

Na grupach zabawowych królowała piłka ponieważ jutro rozpoczyna się EURO`21. Maluszkom przedstawiono teatrzyk kamishibai "Piłka". »

Uczniowie z klasy IVa z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Jarocinie uczestniczyli w zabawach językowych . Przygotowano dla nich memory językowe, rebusy z frazeologizmami oraz układankę wyrazową ze słowa biblioteka. »

Po prawie rocznej przerwie do Oddziału dla Dzieci w parku zawitała na zajęcia klasa IVb z Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Jarocina. »

Z okazji Dnia Dziecka bibliotekę odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie. Wysłuchali opowiadania Grzegorza Kasdepke "Nadęty jak balon". »

Naszą zabawę w rzucanie kostką i szukanie książek przygotowaliśmy w wersji dziecięcej. Najmłodsi czytelnicy chętnie korzystali z tej formy decydowania o wyborze książek do czytania »

W Tygodniu Bibliotek Oddział dla Dzieci przygotował Kiermasz Książek dla najmłodszych. Za 2 zł można było zaopatrzyć się w bajeczki i nie tylko. »

Przez cały luty zapraszamy naszych czytelników na randki w ciemno z książką w naszych bibliotekach. »