Ależ to była wycieczka! Uczestnicy projektu "Legendoczytacze na szlaku" zdobywali w deszczową sobotę Poznań. »

Ósmą edycję zajęć dla maluszków i ich rodziców czas zacząć!
Pierwsze spotkanie miało charakter organizacyjny. Zapoznano rodziców z zadaniami i zagadnieniami grup zabawowych.
»

Kolorowy autobus po ulicy mego miasta mknie. W rytmie tej znanej i lubianej piosenki, wesołym autobusem przyjechały do biblioteki w parku dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Poziomka" na zajęcia jesienne. »

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Marcinek" w Jarocinie wzięły udział w wakacyjnych zajęcia na polanie. »

Dla wszystkich pań i panów, którzy potrzebują relaksu i wyciszenia pani Katarzyna Dziekańska zorganizowała w parku w sobotę jogę na polanie. »