Z okazji obchodów 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego wtorkowe spotkanie Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi upłynęło w atmosferze patriotycznej. »

Z okazji 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego w bibliotece w Wilkowyi uczennice VII klasy z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni tworzyły książkę do teatrzyku kamishibai. »

Spotkanie Klubu Seniorek w poniedziałkowe popołudnie w bibliotece w Wilkowyi upłynęło w miłym, świątecznym nastroju. »

Kolejne spotkanie z panem Jakubem Staszakiem w ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku niepodległości" odbyło się w środę w bibliotece w Wilkowyi. »

W bibliotece w Wilkowyi jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia przeprowadzana jest akcja "Marzycielska Poczta". »

Dzisiaj w bibliotece w Wilkowyi obchodziliśmy Mikołajki. Wszyscy czytelnicy za wypożyczone książki otrzymywali zakładki lub cukierki. »

W środę 28.11.2018 r. w Filii w Wilkowyi odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. "Ilustracja do pierwszej wypożyczonej książki". »

W poniedziałek 5-latki z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi świętowały w bibliotece Światowy Dzień Pluszowego Misia. Wszyscy przyszli ze swoimi pluszakami. Na początku dzieci dowiedziały się skąd wzięło się to święto oraz poznały postaci niektórych bajkowych misiów. »

W środę 21 listopada 2018 r. do biblioteki w Wilkowyi zostali zaproszeni uczniowie klasy II z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. Odbyła się dla nich lekcja biblioteczna "Duchy Polskich Zamków - Kraków". »

Czwartkowe spotkanie Klubu Seniorek w Filii w Wilkowyi było międzypokoleniowe ponieważ na warsztatach panie pracowały wspólnie z dziećmi. »