Kolejne spotkanie z książką w bibliotece w Wilkowyi. Dzisiaj dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni wysłuchały książeczki pt. "Maks buduje statek piratów". »

W tym tygodniu dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi mówiły o dinozaurach. Wykonały dużego diplodoka z papieru. »

Filię w Wilkowyi odwiedziły dzisiaj dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. Z racji tego, że w lipcu obchodzony jest Światowy Dzień Psa przedszkolaki wysłuchały opowiadania "Psiaczek Wędrowniczek" i o piesku, który uczył się liczyć. Następnie wykonały szczeniaczki z papierowych rolek. »

W wakacyjny wtorek Filia w Wilkowyi zorganizowała wakacyjną wycieczkę dla pań z Klubu Seniorek. Pierwszym punktem wyjazdu była nowo otwarta Biblioteka w Boguszynie. »

Kolejne wakacyjne zajęcia dla dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni w bibliotece w Wilkowyi. Tym razem przedszkolaki wysłuchały książeczki pt. "Piraci Ahoj, przygodo!" oraz wierszy Jana Brzechwy "Przyjście lata" i "Psie smutki". Później na warsztatach plastycznych wykonały kolorowe meduzy z talerzyków papierowych i wstążeczek. »

W najgorętszy dzień czerwca przypadł finał Bajkowego regału na nudę - projektu czytelniczego jarocińskiej biblioteki, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin. »

Dzisiaj w bibliotece w Wilkowyi odbyły się zajęcia wakacyjne dla dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. Na początku przedszkolaki wysłuchały trzech książeczek: "Pszczółka Psotka", "Pszczoła i miód" oraz "Miś łakomczuch". »

Już niedługo lato i wakacje, dlatego dzisiaj uczniowie I klasy z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi wysłuchali wierszyków o lecie. »

Dzisiaj 5-latki z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi odwiedziły bibliotekę. Na początku spotkania dzieci wysłuchały opowiadania pt. "Zaczarowane sznurowadła" z książeczki "Jestem przedszkolakiem". »

Na czerwcowych zajęciach Klubu Seniorek biblioteka w Wilkowyi zamieniła się w warsztat krawiecki. Panie wycinały wzory, szyły, prasowały oraz wypełniały środki kwiatów. »