5 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, dlatego do biblioteki w Wilkowyi przyszły 5-latki z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. »

Anielski orszak grupy sześciolatków, uczestników projektu "Mała książka Wielki Człowiek" odebrało dyplomy za czytanie! »

Dzisiaj anielska grupa sześciolatków z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi odwiedziły bibliotekę. Spotkanie rozpoczęło się głośnym czytaniem opowiadania pt. "Bawimy się!" z książeczki "Jestem przedszkolakiem". »

W piątek w bibliotece w Wilkowyi panie z Klubu Seniorek przypomniały sobie lata młodości. Na spotkaniu Seniorki tańczyły "Makową Panienkę i Manuela" oraz "Walc Barbary z Nocy i Dni". »

We wtorek uczniowie klasy pierwszej z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi zostali uroczyście przyjęci do grona czytelników biblioteki. »

Ależ to była wycieczka! Uczestnicy projektu "Legendoczytacze na szlaku" zdobywali w deszczową sobotę Poznań. »

Po wakacyjnej przerwie w bibliotece w Wilkowyi odbyło się spotkanie Klubu Seniorek. Przy kawie panie rozmawiały o swoich wyprawach na grzyby, a także dzieliły się przepisami na grzybowe przetwory. »

Bibliotekę w Wilkowyi odwiedziły maluszki z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. »

Dziś w Bibliotece w Wilkowyi ruszył projekt "Mała książka - wielki człowiek". Z tej okazji gościła u nas grupa 6-latków z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. »