Jako, że hasło tegorocznego Tygdonia Bibliotek promuje dowolność czytania, seniorki z Wilkowyi postanowiły wykorzystać piękną pogodę. »

W tygodniu upamiętniającym obchody 75. rocznicy wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim w Filii w Wilkowyi odbyła się lekcja biblioteczna dla uczniów klasy IV z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi. »

23 kwietnia z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich w Filii w Wilkowyi przeprowadzono akcję "Książka w ciemno" »

W Filii w Wilkowyi na czwartkowym spotkaniu panie z Klubu Seniorek uczciły 75. rocznicę Powstania w Getcie Warszawskim. »

Grupa zerowa z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi świętowała urodziny Hansa Christiana Andersena i 180. rocznicę napisania baśni "Dzielny ołowiany żołnierz". »

VII Noc z Andersenem już za nami. W piątek, 6 kwietnia, 36 dzieci z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi wzięło dział w Północy z Andersenem. Tym razem hasłem przewodnim była baśń "Dzielny ołowiany żołnierz", ponieważ w tym roku przypada 180 rocznica jej napisania. »

Dzisiaj w Filii w Wilkowyi dinozaury obchodziły swoje święto. Przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi wysłuchały opowiadania "Niespodzianka dla Dino" o małym dinozaurze, który miał urodziny. »

W czwartek dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi świętowały Dzień Kota. Pani bibliotekarka przeczytała im dwie książeczki "Kocie figle" i "Kicia Kocia i straszna burza". »